Xbox 9. nesil gamepad nereden alınmalı?

Kadir3261

Hectopat
Paraya kıyıp 9. nesil bir konsol almak istiyorum ama nerede baksam 2. veya 5. ayda tuş bozulmaları, kullanılmış ürün(parmak izleri ve çizikler),garanti süresi azalmış veya geçmiş ürün, iade de karşılık bulamama gibi sorunlar gördüm haliyle korktum o kadar para verip böyle bir sıkıntı yaşamak istemiyorum. İnternetten güvenilir bir satıcı veya Ankara içi elden güvenli sıkıntı yaratmayacak bir yer bilen var mı?

Microsoft TR garantili olduktan sonra istediğiniz yerden alabilirsiniz. Sorun olduğu zaman zaten birebir sıfır ürünle değişim yapılıyor. Elden almak için teknoloji marketleri uygun ama onlarda da stok sorunu var sanırım.

teşekkürler sanırım gördüğüm en az olumsuz yanıt alan ürün bu ama şansıma beyazı kalmamış.

Microsoft TR garantili olduktan sonra istediğiniz yerden alabilirsiniz. Sorun olduğu zaman zaten birebir sıfır ürünle değişim yapılıyor. Elden almak için teknoloji marketleri uygun ama onlarda da stok sorunu var sanırım.
teknoloji marketlerin hiçbirinde stok yok ve arayıp sorduğun zaman da sanki anasına babasına sövmüşsün gibi muammele yapıyolar.

Geri
Yukarı