Xbox 9.nesil gamepad vs Logitech F710

blueearrow

Centipat
Daha fazla  
Şu an kullandığım gamepadım eskidiği için yeni almak istiyorum ama büyük bir kararsızlıktayım. Xbox 9.nesil yeni kolları çok kaliteli olduğunu biliyorum ama 677 fiyata sizce değer mi yoksa. Logitech F710 mu bakmalıyım. Çok oyun oynayan birisiyim ve uzun süre götürecek kullanışlı bir ürün arıyorum. Sizce Xbox Controller aradaki 300 TL fark değer mi? Ne gibi avantajları var?

677 güzel bir fiyat. Hatta link atar mısınız? Ancak bozulmadan uzun yıllar kullanayım, temel işlevini görsün yeter dersen F710 da gayet güzel. Ucuza F710 alıp uzun yıllar kullanabililirsin.

Bende ikisi de var ikisi de çok iyi gamepad. Ama şunu söylemem gerek Xbox kolu konfor açısından ele oturma açısından inanılmaz rahat eğer bütçe sorununuz yoksa Xbox kolunu öneririm var ise F710 da işinizi fazlasıyla görür.

Bende ikisi de var ikisi de çok iyi gamepad. Ama şunu söylemem gerek Xbox kolu konfor açısından ele oturma açısından inanılmaz rahat eğer bütçe sorununuz yoksa Xbox kolunu öneririm var ise F710 da işinizi fazlasıyla görür.

Anladım peki F710'un Bluetooth özelliği nasıl bende 4.0 adaptör hali hazırda var kopma olmadan yeterli çalışır mı takıcağım yer kasanın önü ve çok yakında 20 30 santim olur kol ile?

F710 Bluetooth değil kendi alıcısı var. Doğrudan kasaya takınca bağlantı kopması olabiliyor. Uzatma kablosu çıkıyor içinden onu takınca birkaç metrede hiç sıkıntı olmuyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı