1 tane Xbox 9. nesil gamepad vs 2 tane Logitech F710 gamepad

Ajin

Picopat
Daha fazla  
Uzun vadeli kullanımda hangi seçenek daha iyi olur? Konfor takıntım falan yok oyunu düzgün oynatsın yeter.

Xbox tabii ki de soru mu bu ancak Xbox konsol alırken konsolun yanında ya şarj edilen pil ya da şarj edilen özel batarya almak lazım çünkü Xbox kollar pilli olduğu için sürekli pil değişmek zorunda kalıyorsun.

Xbox tabii ki de soru mu bu ancak Xbox konsol alırken konsolun yanında ya şarj edilen pil ya da şarj edilen özel batarya almak lazım çünkü Xbox kollar pilli olduğu için sürekli pil değişmek zorunda kalıyorsun.

Hocam şarjlı pil ve şarj cihazı alacağım zaten her türlü. Xbox 9. nesil gamepad 2 tane Logitech F710'dan daha uzun süre mi dayanır?

Hocam benim Xbox 360 kol bile uzun zamandır benimle orijinal Xbox 9. nesil öyle kısa sürede bozulması imkansız bozulsada garantisi var.
Dostum arkadaş konfor istemiyorum demiş boşuna fazla para vermesine gerek yok ki. Zaten F710'un bozulacağından da emin değiliz. Sıkı bir oyuncu değil sanırım ikiside kol sonuçta.

Dostum arkadaş konfor istemiyorum demiş boşuna fazla para vermesine gerek yok ki. Zaten F710'un bozulacağından da emin değiliz. Sıkı bir oyuncu değil sanırım ikisi de kol sonuçta.

Hocam Xbox kol sadece Aero dinamik için bile alınır çünkü PS tarzı kollara nazaran daha rahat daha hafif ve joyistikler daha yumuşak. Yani arkadaşın tercihine kalmış ama ben olsam gözüm kapalı Xbox alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı