Xbox 9. nesil Güç tuşuna basınca ışık yanıp sönüyor ve açılmıyor

Gamepad bugüne kadar sorunsuzdu, ancak dün itibarıyla tuşa bastıgımda aşağıdaki videoda gösterildiği gibi tepki veriyor.
Kabloyla bağlayınca sorun yok, kabloyla bağladım ve "Xbox Donatıları" uygulamasından yazılımını güncelledim. İlk sefer kablosuz çalıştı, ancak kapatıp açınca tekrar aynı sorun oluşuyor ve kabloyla bağlayana kadar düzelmiyor.
Değişim talebi yaptım ancak eğer çözülebilecek bir durumsa hiç göndermeyeyim değişime.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bende de aynı sorun var, güncel durum nedir hocam çözebildiniz mi sorunu

Gamepad bugüne kadar sorunsuzdu, ancak dün itibarıyla tuşa bastıgımda aşağıdaki videoda gösterildiği gibi tepki veriyor.
Kabloyla bağlayınca sorun yok, kabloyla bağladım ve "Xbox donatıları" uygulamasından yazılımını güncelledim. İlk sefer kablosuz çalıştı, ancak kapatıp açınca tekrar aynı sorun oluşuyor ve kabloyla bağlayana kadar düzelmiyor.
Değişim talebi yaptım ancak eğer çözülebilecek bir durumsa hiç göndermeyeyim değişime.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kabloyla bağlayıp konsoldan yazılım güncellemesi yapar mısın bir de kumandanın ön tarafındaki siyah tuşa ve konsolun üzerindeki siyah tuşa aynı anda basar mısın?

Hocam sıfır Duracell pil takıp denedim aynı, bir şekilde var olan yazılımını sıfırdan kurmanın falan bir yolu var mı? Belki işe yarar.
hocam merhaba bende 9.nesil xbox var masaütü pc me bağlıyorum 15sn sonra bağlantı kopuyor adaptör var xbox ama telefona bağlıyorum kopma olmuyor pc de kabloluda kullanabiliyorum ne dersin bu işe

Sizde aynı sorun var dime bağlandıktan sonra bağlantı kopması. ( bide ub400 ün driver kurulu şekilde ve gamepass in Microsoft store de uygulamasını indirip sürücü yü güncellermisin
Aynen bende de o problem var kabloya geçince problem kalmıyor. Gamepadi güncellendim ayriyeten de

Geri
Yukarı