Xbox 9. nesil kablosuz gamepad için gerekli ürünler nedir?

Virtuose

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen Gaming gecesinden sonunda Xbox gamepadi aldım ancak daha önce hiç kullanmadım. Bu gamepadi kullanabilmek için neye ihtiyacımız var? Şarjlı pil ile kullanmak gerekiyormuş diye gördüm bunun için bir öneriniz olur mu (şarj ünitesiyle birlikte)? Teşekkürler.

Şarjlı pil ve onu dolduracak bi alet almanız cidden gerekiyor çünkü bu alet durduğu yerde bile pil yiyebiliyor.

Normal duracell pil de işe yarar hocam. Veya 2 metre Type-C kablosu ile kullanabilirsiniz. Şarj edilebilen piller pahalıydı en son baktığımda.

Şarjlı pil ve onu dolduracak bir alet almanız cidden gerekiyor çünkü bu alet durduğu yerde bile pil yiyebiliyor.

Hocam tavsiyeniz var mı çok aşırı pahalı olmamak kaydında benim bir bilgim yok çünkü

Normal Duracell pil de işe yarar hocam. Veya 2 metre Type-C kablosu ile kullanabilirsiniz. Şarj edilebilen piller pahalıydı en son baktığımda.

Hocam önümüzdeki aylarda alabilirim zaten şu an bilgisayara erişimim yok. Tavsiyeniz var mı pil için duraceller çok pahalıymış. Bir de kablosuz bağlanması için ne yapmam gerekiyor Xbox'ın 1000 TL civarında bir aparatı var o mu alınmalı illa

Hocam tavsiyeniz var mı çok aşırı pahalı olmamak kaydında benim bir bilgim yok çünkü

Hocam önümüzdeki aylarda alabilirim zaten şu an bilgisayara erişimim yok. Tavsiyeniz var mı pil için duraceller çok pahalıymış. Bir de kablosuz bağlanması için ne yapmam gerekiyor Xbox'ın 1000 TL civarında bir aparatı var o mu alınmalı illa
Hocam Recyko piller şarj aleti dahil alabilirsiniz isterseniz. AA kullanıyor gamepad.

Yeni konular

Geri
Yukarı