Xbox 9. nesil kol için şarjlı pil mi normal pil mi daha iyi olur?

4 tane şarjlı pil al, ikisini kullanırken diğer ikisi hazırda beklesin. Çok daha kârlı oluyor sürekli pil almaya kıyasla

4 tane şarjlı pil al, ikisini kullanırken diğer ikisi hazırda beklesin. Çok daha kârlı oluyor sürekli pil almaya kıyasla.

Duracell alsam bir çifti 2-3 ay götürmezmi mesela diyorum götürse peoblem olmaz aslında.

Duracell de olsa pil hızlı bitiyor. Tavsiyem linkini bıraktığım ürünü alman. Birkaç kişi daha söylemiş, ikisi sürekli şarj olurken ikisini de aktif olarak kullanıyorsun. Ha ben genel olarak kabloyla kullanıyorum, hiç pil bile takmıyorum. Eğer istersen kablonun da linkine bakarım, epey uzun

Duracell de olsa pil hızlı bitiyor. Tavsiyem linkini bıraktığım ürünü alman. Birkaç kişi daha söylemiş, ikisi sürekli şarj olurken ikisini de aktif olarak kullanıyorsun. Ha ben genel olarak kabloyla kullanıyorum, hiç pil bile takmıyorum. Eğer istersen kablonun da linkine bakarım, epey uzun.

Kablolu modeli mevcut bende kolun yanındaki kablo yaklaşık 3 metre teşekkür ederim yine de yukarıda bir arkadaş bunun düz pilsiz halini attı.
Ve yanına ayrı bir 4 pil koydu link olarak o. Piller nasıldır bunum içindekiler ile farkı nedir?

Kablolu modeli mevcut bende kolun yanındaki kablo yaklaşık 3 metre teşekkür ederim yine de yukarıda bir arkadaş bunun düz pilsiz halini attı.
Ve yanına ayrı bir 4 pil koydu link olarak o. Piller nasıldır bunum içindekiler ile farkı nedir?
Arkadaşın attığı 2000 mAh olan sanırım. 280 tl şarj cihazına verip, 300 TL de 2000 mAh pili almak bana mantıklı gelmedi. Size attığım linkte direkt set olarak mevcut ve piller 2700 mAh. Bu mAh dediğimiz olay da pilin içerisinde biriktirdiği enerji diye özetleyebiliriz. O sebeple 580 TL'ye 2000 mAh piller yerine, direkt set olarak 2700 mAh pilleri ve şarj aletini 528 TL'ye almak çok daha mantıklı gözüktü bana.

Arkadaşın attığı 2000 mAh olan sanırım. 280 TL şarj cihazına verip, 300 TL de 2000 mAh pili almak bana mantıklı gelmedi. Size attığım linkte direkt set olarak mevcut ve piller 2700 mAh. Bu mAh dediğimiz olay da pilin içerisinde biriktirdiği enerji diye özetleyebiliriz. O sebeple 580 TL'ye 2000 mAh piller yerine, direkt set olarak 2700 mAh pilleri ve şarj aletini 528 TL'ye almak çok daha mantıklı gözüktü bana.

Sanırım öyle ki daha ucuza da bulmak mümkün zaten sizin attığınız kullandığınızı da söylemişsiniz o zaman satın alayım teşekkür ederim.

Sanırım öyle ki daha ucuza da bulmak mümkün zaten sizin attığınız kullandığınızı da söylemişsiniz o zaman satın alayım teşekkür ederim.
Rica ederim, bana da bi arkadaşım önermişti, kendisi aktif Xbox oyuncusu ve iki yılı aşkın süredir linkini bıraktığım seti kullanıyor. pişman olacağınızı hiç zannetmiyorum. şimdiden hayırlı olsun

Rica ederim, bana da bir arkadaşım önermişti, kendisi aktif Xbox oyuncusu ve iki yılı aşkın süredir linkini bıraktığım seti kullanıyor. Pişman olacağınızı hiç zannetmiyorum. Şimdiden hayırlı olsun.

Teşekkür ediyorum tekrardan. İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı