Xbox 9. nesil kontrolcü için pil önerisi

Dongle'ya ihtiyacın olmaz bence. Aynı kontrolcüyü bilgisayar ve telefonda kullanıyorum, bluetooth ile direkt bağlanıyor. Type-C kablo alıp da oynayabilirsin bağlayarak. Ben online oyunlarda maç ortasında pilin bitme riskine karşı Type-C ile bilgisayara bağlayıp kolu öyle oynuyorum. Herhangi bir Type-C işinizi görür ben A101'de satılan Philips marka bir Type-C kablosu kullanıyorum uzun süredir. :D

Dongle'ya ihtiyacın olmaz bence. Aynı kontrolcüyü bilgisayar ve telefonda kullanıyorum, Bluetooth ile direkt bağlanıyor. Type-C kablo alıp da oynayabilirsin bağlayarak. Ben Online oyunlarda maç ortasında pilin bitme riskine karşı Type-C ile bilgisayara bağlayıp kolu öyle oynuyorum. Herhangi bir Type-C işinizi görür ben A101'de satılan Philips marka bir Type-C kablosu kullanıyorum uzun süredir. :D

Masaüstü bilgisayarımda BT desteği yok hocam maalesef. Dongle şart.
Amazon'da yeşil fosforlu rengi ithalat depozito dahil 2090TL'ye geliyor ama farzedelim ki ürün bozuldu 1-2 ay içinde, muhatabım oluyor mu? Ya da herhangi bir ücretsiz değişimi veya garantisi.

Klasik modeli alıp herhangi bir USB to typc kablo ile geçiçi olarak oynayabilir miyim peki?

Dongle'a şu anda 1000TL vermek istemiyorum.
Evet oynarsın. İlla orijinal dongle alman gerekmiyor. Ben tp-link'ten bluetooth dongle almıştım, sorunsuz kullanıyorum.

Klasik modeli alıp herhangi bir USB to typc kablo ile geçiçi olarak oynayabilir miyim peki?

Dongle'a şu anda 1000TL vermek istemiyorum.

Ben 8. nesili bununla kullanıyorum. İyidir. Type C ile de kullanabilirsin. Kablolu kullanacaksan pil gereksiz bu arada.

Masaüstü bilgisayarımda BT desteği yok hocam maalesef. Dongle şart.
Amazon'da yeşil fosforlu rengi ithalat depozito dahil 2090TL'ye geliyor ama farzedelim ki ürün bozuldu 1-2 ay içinde, muhatabım oluyor mu? Ya da herhangi bir ücretsiz değişimi veya garantisi.
Hocam bende 2.el 900 liraya 9.nesil aldım. Garantisiz aldım inşallah bir sorun olmaz.
Ben kendi yaptığımı söyliyim bende UB500 aldım onunla uygun çalışıyormuş PC'de sanırım. Siz pil konusunda ne aldınız hocam bir fikir verseniz lütfen.

Hocam dongle olarak TP-Link BT 5.0 olan modeli aldım. Pilide GP 2100 mAh şarj edilebilir aldım.

Hocam şarj cihazı olarak ne tercih ettiniz kusura bakmayın yoruyorsam sizi tekrardan.

Geri
Yukarı