Xbox 9. nesil kontrolcü nereden alınır?

monsantres

Picopat
Daha fazla  
Xbox 9. nesil kontrolcü almak istiyorum ama internette 9. nesil diye satan bulamadım resmen.
Wlc m denilen şeyler var.
Gerçekten 9. nesil bilen birisi varsa link atabilir mi?

Yorumlarında ürün 0 olmasına rağmen tozluydu diyorlar. Aynı fiyata vatandan almak daha iyi olmaz mı?
Ayrı bir soru olarak kırmızı rengi çok hoşuma gitti, rengi açılma sararma yapar mı?

Yorumlarında ürün 0 olmasına rağmen tozluydu diyorlar. Aynı fiyata vatandan almak daha iyi olmaz mı?
Ayrı bir soru olarak kırmızı rengi çok hoşuma gitti, rengi açılma sararma yapar mı?
Ben siyahını yeni aldım vatandan herhangi bir tozlanma vs 2. el ibaresi şeklinde gelmedi temiz orjinal 9. nesil ürün geldi. Yani pek rengi açılacak gibi durmuyor kırmızıda olur

Steller Shift modelini Amazon Almanya üzerinden satın aldım ve 3 aydır kullanıyorum. Şimdilik renginde bir sorun yok. Üründe ve kutuda da bir sorun yoktu.

Bu tarz ürünleri alırken bir sorun olursa iade etme durumunu da göz önünde bulundurmakta fayda var. Örneğin herhangi bir sorunda Amazon'a ürün iade etmek Vatan'a ürün iade etmekten kat ve kat daha kolay.

Geri
Yukarı