Xbox 9. nesil kontrolcü orijinal olup olmadığı nereden anlaşılır?

mbboyun

Hectopat
Merhaba, Trendyol'dan 655TL'ye Xbox Wireless 9. nesil kontrolcü aldım. Satıcıya orijinal olup olmadığını sordum. Orijinal dedi fakat gelince kutu buruşuk ve yapıştırıcılar kötüydü. Kutusu çok da önemli değil fakat orijinal değilse üstüne 100, 200TL koyup orijinal almayı yeğlerim. O yüzden nasıl orijinal olduğunu anlayabilirim? Yardımcı olursunuz sevinirim.

IMG_20210609_194028.jpg

IMG_20210609_194012.jpg

IMG_20210609_194003.jpg

IMG_20210609_194006.jpg

Ben aldığım kontrolcü bataryasının orijinal olup olmadığını inceleme/kutu açılımı videosu izleyip anlamıştım. Sanırsam çakma ürünler kendilerini o noktada biraz ele veriyor. Kutuyu açarken, kutu açılımı videoları ile karşılaştırırsan anlayabilirsin bence. Eğer elinde hali hazırda başka bir 9. nesil kontrolcüde varsa onunla karşılaştırarak, aynı anda kullanarak kesin bir yargıya ulaşabilirsin diye düşünüyorum. Uğraşamam diyorsan direkt iadeye gönder, kendini garantiye almış olursun.

Orijinal kutusu da böyle ancak içini açıp Microsoft hesabınıza tanımlarsanız kesin anlarsınız.

İade şansınız varsa iade edin lütfen. Bunu alabilirsiniz.
Amazon'da aynı fiyatken ben olsam iade edip alırım. Amazon ile Trendyol arasında uçurum seviyesinde bir güvenilirlik, iş disiplini ve müşteri memnuniyeti olduğunu düşünüyorum.
Ben de amazondan alacaktım fakat yurtdışından geleceği için 1.5 hafta sonrasını falan gösteriyordu. Elime daha hızlı ulaşması için Trendyoldan almıştım. Daha kutuyu açmadım zaten. Eğer Orijinalse uğraşmak istemiyorum pek.

Ben aldığım kontrolcü bataryasının orijinal olup olmadığını inceleme/kutu açılımı videosu izleyip anlamıştım. Sanırsam çakma ürünler kendilerini o noktada biraz ele veriyor. Kutuyu açarken, kutu açılımı videoları ile karşılaştırırsan anlayabilirsin bence. Eğer elinde halihazırda başka bir 9. nesil kontrolcüde varsa onunla karşılaştırarak, aynı anda kullanarak kesin bir yargıya ulaşabilirsin diye düşünüyorum. Uğraşamam diyorsan direkt iadeye gönder, kendini garantiye almış olursun.

Bence de kutu açılım videoları ile kıyaslayın.

Ben de amazondan alacaktım fakat yurtdışından geleceği için 1.5 hafta sonrasını falan gösteriyordu. Elime daha hızlı ulaşması için Trendyoldan almıştım. Daha kutuyu açmadım zaten. Eğer Orijinalse uğraşmak istemiyorum pek.
Amazon Türkiye'den almış olacaksınız. Güvenilirlik konusunda sıkıntınız olmasın. 1,5 hafta geç gelsin, içiniz rahat etsin. Amazon'dan alacağınız ürün orijinal olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı