Xbox 9. nesil vs PS5 kol

Bağlanabiliyor ama paket şeklinde fiyatı uygun diye sinyal gücü daha yüksek olan bu şeklini önermek istemiş sanırım. Kullanan arkadaşlarım var Bluetooth şeklinde kullanıyorlar bir sıkıntıları yok.

9 sanırım. Eğer yanlış hatırlamıyorsam 8. nesilde Share butonu yoktu.
Amazon.com.tr bunu alsam bi fark varm mı?

Amazon.com.tr bunu alsam bi fark varm mı?
Yani bunda wireless adaptör yok. Eğer ben hiç kullanmam, sadece bluetooth ya da kablo kullanırım diyorsan bunu da tercih edebilirsin ikisi de 9. nesil. Bu arada bunların bataryaları ayrı satılıyor içinde yok 1000 TL civarı fiyatı var. Kablosuz kullanıcam, batarya da almam diyorsan pille kullanırsın. Şarj edilebilir pil mantıksız bence eğer onun şarj etme istasyonuna vs. para vereceksen gidip kendi bataryasını almak daha mantıklı.

Yani bunda Wireless adaptör yok. Eğer ben hiç kullanmam, sadece Bluetooth'ya da kablo kullanırım diyorsan bunu da tercih edebilirsin ikisi de 9. nesil. Bu arada bunların bataryaları ayrı satılıyor içinde yok 1000 TL civarı fiyatı var. Kablosuz kullanacağım, batarya da almam diyorsan pille kullanırsın. Şarj edilebilir pil mantıksız bence eğer onun şarj etme istasyonuna vs. para vereceksen gidip kendi bataryasını almak daha mantıklı.

Üniversiteye gideceğim taksit parasını düşünüyorum reis kabloyla kullanırım ne bataryası :)

Şuna da bir bak siteyi tam bilmiyorum ama Apple ürünleri tercih edenler görmüştüm baya.

Geri
Yukarı