Xbox 9.nesil yarışını kaybetti mi?

Sizinle aynı fikirde değilim maalesef. "Çöp" gibi bir kelimeyi de kullandığınız için tartışmanın da bir manası yok.

Oyunun başarısı ortada. Hikayesi de sizin haricinizde çoğu insan tarafından sevildi. Sizin sevmemeniniz normal, herkes her şeyi sevmeyebilir. Bu gayet doğal. Teşekkürler.

2007 yılında zaten bir sürü FPS oyunu vardı. Buna örneklerden biri:

Call of Duty® 4: Modern Warfare®

Online'ı da sizin hoşunuza gitmemiş olabilir. 2024 kafasıyla bakıyor da olabilirsiniz Halo 3'e ama bu oyun online'ı için ödül alan bir oyun. Boş yere hiçbir oyuna bu kadar iyi puan verilmez veya ödül verilmez. Hoşunuza gitmemiş olabilir, orası ayrı konu.
Hocam oyunlar dokunulmaz, kutsal filan mı? 😄 Xbox'ta da, PS'de de, PC'de de çöpler var. Çöpe çöp denir.

Hocam oyunlar dokunulmaz, kutsal filan mı? 😄 Xbox'ta da, PS'de de, PC'de de çöpler var. Çöpe çöp denir.
Kutsal falan değil. Ama dediğiniz gibi "çöp" değil. Sorun orada.

Halo 3'e çöp demek de nereden aklınıza geldi bilmiyorum :D Komik geldi şimdi düşününce. 2007'de çıkmış oyun, nereden aklınıza geldi de böyle diyorsunuz :D

Yani bir şeyin "çöp" olmadığını kanıtlamak için somut yönünden yapılan onca olumlu inceleme, binlerce kullanıcı yorumu, aldığı iki ödül, must-play olması meta'da yetmiyorsa size ne diyebilirim ki? Bu kişisel görüşünüz, sadece oyuna haksızlık etmenizi istemedim. Çok kaliteli bir oyun çünkü.

Kutsal falan değil. Ama dediğiniz gibi "çöp" değil. Sorun orada.

Halo 3'e çöp demek de nereden aklınıza geldi bilmiyorum :D Komik geldi şimdi düşününce. 2007'de çıkmış oyun, nereden aklınıza geldi de böyle diyorsunuz :D

Yani bir şeyin "çöp" olmadığını kanıtlamak için somut yönünden yapılan onca olumlu inceleme, binlerce kullanıcı yorumu, alınan ödülü, must-play olması meta'da yetmiyorsa size ne diyebilirim ki? Bu kişisel görüşünüz, sadece oyuna haksızlık etmenizi istemedim. Çok kaliteli bir oyun çünkü.
Benim adıma karar mı verdin? Ben çöp görüyorum, başkası çok sever beni ilgilendirmez. Önceki mesajlara bakmamışsın hocam, mevzu Xbox 360 zamanında oynadığımız çöplerden açılmıştı.

Benim adıma karar mı verdin? Ben çöp görüyorum, başkası çok sever beni ilgilendirmez. Önceki mesajlara bakmamışsın hocam, mevzu Xbox 360 zamanında oynadığımız çöplerden açılmıştı.
"Sana şunu diyim Hocam, single'ı için diyorum, online'ını oynamadım, Halo 3'ün adını Zalo 3 yap, multiplatform olsun, alacağı puan 6 en fazla."

Puan olayınıza yorum yaptım, sonra da siz sevmeyebilirsiniz gayet doğal dedim ama bu oyun bu başarıyı ve puanı aldı dedim.

Sonra olay bu yöne kaydı. Nasıl isterseniz öyle görün ama siz puan yönüne girince somut bir şey oluyor konu. Ben size zaten bir şey demiyorum. İsteyen istediğini sever veya sevmez.

Önümüzdeki nesil hibrit cihazların gelmesi doğru bir karar olur. Switch gibi, hem portable, hem de TV'ye bağlanabilen cihazlar artık popüler

Sizinle aynı fikirde değilim maalesef. "çöp" gibi bir kelimeyi de kullandığınız için tartışmanın da bir manası yok.

Oyunun başarısı ortada. Hikayesi de sizin haricinizde çoğu insan tarafından sevildi. Sizin sevmemeniniz normal, herkes her şeyi sevmeyebilir. Bu gayet doğal. Teşekkürler.

2007 yılında zaten bir sürü FPS oyunu vardı. Buna örneklerden biri:

Call of Duty® 4: Modern Warfare®

Online'ı da sizin hoşunuza gitmemiş olabilir. 2024 kafasıyla bakıyor da olabilirsiniz Halo 3'e ama bu oyun Online'ı için ödül alan bir oyun. Boş yere hiçbir oyuna bu kadar iyi puan verilmez veya ödül verilmez. Hoşunuza gitmemiş olabilir, orası ayrı konu.

Hocam 2007'de tabii ki bir sürü Online FPS vardı, ben de birçoğunu oynuyordum zaten burada denilen konsollarda yoktu. Halo bu bakımdan kendi konsolunda ilklerden biri.

Yeni konular

Geri
Yukarı