Xbox aksesuar önerileri

kaganaltug

Decapat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Xbox Series S için birkaç şey alacağım. Bunlar;

-2.kol
-Kablosuz kulaklık.
-500 GB SSD.
-Şarjlı pil.

Sizce bunlar dışında eklemem gereken bir şey var mı?

Her kablosuz kulaklık olmuyor. SSD almışken 1 TB alın derim.

Hocam sticker da alın isterseniz baya hoş duruyorlar.
Hocam bir de şu altındaki kaydırmaz kauçuklardan birisi çıkmış onun yerine ne koyabilirim düşmemesi için?

Pil şarj edici.
Onu da zaten alacağım paket olarak.

Hocam TT-BA07 ile G435 kullanacağım.

1 TB SSD öneriniz var mı hızlı Xbox için? Ben bunu buldum 500 GB için WD Black D30 Game Drive For XBox WDBAMF5000ABW-WESN 500 GB USB 3.2 Taşınabilir SSD Fiyatları ve Özellikleri

Orijinal şarjlı pil pahalı normal şarj edilebilir pil bakılabilir + kollar için kılıf önerimdir kol fiyatları uçmuş durumda fazla masrafa girmeyip One S kolu alabilirsin.

Orijinal şarjlı pil pahalı normal şarj edilebilir pil bakılabilir + kollar için kılıf önerimdir kol fiyatları uçmuş durumda fazla masrafa girmeyip One S kolu alabilirsin.
Kol olarak ne yazık ki One S kolu alacağım sözde stok sorunu yüzünden. Onun dışında pilleri orjinal almayı düşünmüyorum tanesi 300 liraya yakın :D Şöyle bir çözüm buldum https://www.hepsiburada.com/gp-recy...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.94.1 Ama yinede pil için öneriniz olursa beklerim :)

Fikrim yok hocam ben xbox kullanmıyorum sadece stickerlar hoş duruyor diye önerdim.
Anladım çok teşekkür ederim :)

Pil bittiğinde şarj olana kadar oynamaya devam edebilmek için Type-C kablo iyi olur.
Ondan var zaten :)

Hocam bir de şu altındaki kaydırmaz kauçuklardan birisi çıkmış onun yerine ne koyabilirim düşmemesi için?

Onu da zaten alacağım paket olarak.

Hocam TT-BA07 ile G435 kullanacağım.

1 TB SSD öneriniz var mı hızlı Xbox için? Ben bunu buldum 500 GB için WD Black D30 Game Drive For XBox WDBAMF5000ABW-WESN 500 GB USB 3.2 Taşınabilir SSD Fiyatları ve Özellikleri
Tamamdır hocam. Siz genişletme yuvasına takmak için olanı atmışsınız. WD de yapmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı