Xbox Bluetooth'lu hale getirilebilir mi?

rashnikko

Hectopat
Merhaba, Xbox Series S aldım yurt dışından 1 haftaya elimde olur fakat bu özelliği hiç bakmamıştım. Görüp inceleyince hayret ettim en çok satılan, kaliteli ve nispeten en makul seçenek olan bu konsolda Bluetooth özelliği yokmuş. Klavyem, farem ve kulaklığım hepsi Bluetooth ile çalışıyor. PC'yi sattım eskiydi, Xbox aldım. Şimdi ne yapmam lazım Xbox'u Bluetooth'lu hale çevirebilecek ekipmanlar var mı? Veya aksesuarları kablolu hale geçirebilir miyim?

Dongle alabilirsin. Bilgisayarda o şekilde kullanıyorum ben. Birden fazla cihazı destekliyor mu bir araştır, destekleyen hangisiyse onu alır kullanırsın. Ben Xbox kolu ve DualShock 4 bağlıyorum, yıllardır hiçbir sorun yaşamadan kullanıyorum.

Dongle alabilirsin. Bilgisayarda o şekilde kullanıyorum ben.

Geliştirici modu açması gerekir mi?

Bilgim yok o konuda. Tak çalıştır şeklinde çalışıyor bunlar. PC'ye taktığında Bluetooth aktif oluyor sonra cihazını bağlayıp kullanıyorsun.

PC de Bluetooth driverları var çünkü. Xbox'ta bunu çalıştıracak driver yoktur muhtemelen.

Dongle alabilirsin. Bilgisayarda o şekilde kullanıyorum ben. Birden fazla cihazı destekliyor mu bir araştır, destekleyen hangisiyse onu alır kullanırsın. Ben Xbox kolu ve DualShock 4 bağlıyorum, yıllardır hiçbir sorun yaşamadan kullanıyorum.

Başka bir arkadaş yanıt vermiş, arada kaldım. Bunu Xbox'a taktığımda kesinlikle çalışacak mı diyorsunuz yani? Siz denediniz mi? Teşekkür ederim hızlı dönüşünüz için.

PC de Bluetooth driverları var çünkü. Xbox'ta bunu çalıştıracak driver yoktur muhtemelen.

Denemek lazım o halde.

Başka bir arkadaş yanıt vermiş, arada kaldım. Bunu Xbox'a taktığımda kesinlikle çalışacak mı diyorsunuz yani? Siz denediniz mi? Teşekkür ederim hızlı dönüşünüz için.

Kesin çalışır mı bilmiyorum Xbox'um olmadığı için. Bilgisayarda sorunsuz çalışıyor. Amazon'dan bir tane dongle al dene, çalışırsa kullanırsın olmazsa iade edersin.

teşekkür ederim hocam. aldığımda bunu deneyeceğim. olmadı dongle alıp denerim. oda olmazsa gider kablolu klavye alırım, zaten asıl kullanacağım şey kol ama internette gezinirken falan klavye kolaylık tabii.

hocam bu yöntemle klavye falan bağlanabilir mi? kulaklığı bir şekilde kabloylada bağlarım fakat klavyeyi nasıl yapacağım. bu bluetooth dongle alsam işe yarar mı ki??

Son düzenleme:

Geri
Yukarı