Xbox çok yavaş indiriyor

mburaktekin

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Xbox uygulaması üzerinden FH4 indiriyorum fakat 3 MB ile indiriyor. İnternetim 4 MB indirecek kapasitede. Nasıl çözebilirim? Ayrıca Hem FH4 hem de FH4 Standart Edition'u indiriyor. Neden?

Xbox uygulaması üzerinden FH4 indiriyorum fakat 3 MB ile indiriyor. İnternetim 4 MB indirecek kapasitede. Nasıl çözebilirim? Ayrıca Hem FH4 hem de FH4 Standart Edition'u indiriyor. Neden?

Başka bir oyun indirmeyi dene eğer aynı durum ise NAT problemi yaşıyor olabilirsin bazı oyunlarda server kaynaklı kısıtlama mevcut 2.5 senelik Xbox kullanan biri olarak normal ben 35 Mbps indiriyordum ki internetim 100 Mbps destekliyordu.

Xbox uygulaması üzerinden FH4 indiriyorum fakat 3 MB ile indiriyor. İnternetim 4 MB indirecek kapasitede. Nasıl çözebilirim? Ayrıca hem FH4 hem de FH4 standart Edition'u indiriyor. Neden?

Evet böyle bir sorun var mevcut hızınızdan düşük indiriyor. Çözümü yok diye biliyorum.

2.5 senedir Xbox One S kullanıyorum Wi-Fi ile uzağım ama çok kayığ yok ki 2.4 GHz de bağlanırken 5 GHz de kesinlikle sıkıntı yok yanlış bilgi vermeyin sadece 3-8 ms ping fazla oluyor oyunlarda uzaklığa bağlı 2.4 GHz verileri ile.

Kablonuz varsa kablolu baglanmayı deneyin ve hız testi yapın bilgisayarınızda, benim 50 Mbps saniyede 85 MB görmüştüm ama tabii ki 85 MB indirmiyordu, Microsoft storedada öyle gözüküyor.

Sakın bir konuda 2 soru sorma ceza alırsın. Ben daha yeni ceza almıştım bu olaydan, dün bitti.
Moderatör onaylamış, bir sorun olacağını sanmıyorum. Ayrıca daha önceden de bir konuda 2 kere soru sormuşluğum oldu. Gene de teşekkürler :)

Ethernet ile bağlı zaten.
Başka bir oyun indirmeyi dene eğer aynı durum ise NAT problemi yaşıyor olabilirsin bazı oyunlarda server kaynaklı kısıtlama mevcut 2.5 senelik Xbox kullanan biri olarak normal ben 35 Mbps indiriyordum ki internetim 100 Mbps destekliyordu.
Diğer uygulamalarda böyle değil ama.
Kablonuz varsa kablolu baglanmayı deneyin ve hız testi yapın bilgisayarınızda, benim 50 Mbps saniyede 85 MB görmüştüm ama tabii ki 85 MB indirmiyordu, Microsoft storedada öyle gözüküyor.
Kabloyla bağlanıyorum zaten :)

Moderatör onaylamış, bir sorun olacağını sanmıyorum. Ayrıca daha önceden de bir konuda 2 kere soru sormuşluğum oldu. Gene de teşekkürler :)

Ethernet ile bağlı zaten.

Diğer uygulamalarda böyle değil ama.
tamam o oyun indirme sunucuları ile kaynaklı şuan kitle artıyor tüm dünyaya hizmet veriyorlar server kurmak onlar için kolay değil genişletmeye çalışıyorlar yakın zamanda düzelir.

Geri
Yukarı