Xbox Controller 9. Gen Yay Sesi

Semre57

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar selam. 9. Gen kontrolcum var. Az önce fark ettim LB ile RB arasında ses farkı var. LB çok tok geliyor ama RB daha cılız bir ses veriyor ve RB yay sesi gibi ses çıkarıyor. Bu çok rahatsız edici. Ki şundan eminim bu sorun önceden yoktu. Son 2-3 günde Anomaly Agent oynadım ve RB butonunu fazla kullandım. Muhtemelen kullandığım için oldu ancak bu kollara bu kadar fiyatı veriyoruz. Kullandığımız için sorun olmamalı diye düşünüyorum. Videosunu çektim umarım videoda da duyuluyordur bu fark. Normalde mi böyle yoksa kolda mekanik bir hata mı var diye soracağım ama önceden böyle olmadığına eminim, az önce fark ettim. Herhangi bir şekilde düşürmedim çok ama çok hassas kullandım. Her yere taşıma çantasıyla götürdüm. Zaten Microsoft Türkiye garantisi devam ediyor, garantiye yollamayı düşünüyorum. Videosunu bırakıyorum;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepad'i alalı 6 ayı geçmediyse değişim talep edebilirsiniz ama geçtiyse hiç boşa uğraşmayın. Kullanıcı kaynaklı deyip geri yollarlar ya da onarım masrafı çıkar. Çalışıyorsa, gittiği kadar gitsin; Bozulunca yaptırın.

Gamepad'i alalı 6 ayı geçmediyse değişim talep edebilirsiniz ama geçtiyse hiç boşa uğraşmayın. Kullanıcı kaynaklı deyip geri yollarlar ya da onarım masrafı çıkar. Çalışıyorsa, gittiği kadar gitsin; Bozulunca yaptırın.
Henüz 1.5 aylık, çalışmasında sıkıntı yok ama ses çok rahatsız edici. Ki söylemeden geçmeyeyim Microsoft çoğu zaman son 5 gün garanti bile olsa Xbox ürünlerinde sıfır ile değişim yapıyor diye gördüm internette. Öyleyse ben garantiye yollayayım önümüzdeki hafta.

İlk 6 ayda ortaya çıkan kusurlar, ayıplı mal olarak kabul ediliyor ve değişim kesin AMA burası Türkiye :) Umarım sorun yaşamadan değiştirebilirsiniz.

İlk 6 ayda ortaya çıkan kusurlar, ayıplı mal olarak kabul ediliyor ve değişim kesin AMA burası Türkiye :) Umarım sorun yaşamadan değiştirebilirsiniz.

Microsoft bu konuda çok titiz çalışıyor. Sorun olmayan kolları bile %95 yenisi ile değiştiriyorlar özellikle ilk kez garanti gidiyorsa. Yalnız renk mor yerine klasik gönderebilirler ellerinde yoksa. O yüzden sorun olduğuna emin olmam lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı