Xbox Controller 9. nesil almaya değer mi?

E ne yapsın adam, gidip PS5 kolu mu alsın?

Alabilir ben PS5 kolu kullanıyorum bilgisayarda bütün özellikleri çalıştırabiliyorum DualSense X ve DS4Windows ile ayrıyeten Steam ve RPCS3 kolu otomatik tanıyor ve daha düşük gecikmesi var. Emulator oyunlarında da çok önde DualSense. Far Cry 6,R6S,AC valhalla,Deathloop,Marvel's Spiderman,Cod Black Ops Cold War, Cod Vanguard,Genshin Impact, Ghostwire Tokyo, F1 21 ve F1 22 Dualsense'i otomatik tanıyor ve özellikleri çalışıyor.

Son düzenleme:
Fiyat düşmüş, geçen Amazon'da 2 bin ₺'yi geçmişti. Bu fiyata kaçırmayın çok fazla durmaz bu civarlarda. Fiyat yine de fazla geliyorsa 2. el temiz 8. nesil kollara bakabilirsiniz. Şayet 9. nesil ile tek farkı share butonunun olması.

Alabilecek yeterli param var fakat bu kadar para vermeye değer mi emin değilim. Alternatifi varsa onu da düşünebilirim.

Şubat 2022 tarihinde 1300₺'a Amazon.com.tr üzerinden satın almıştım ve hâlâ her gün kullanıyorum. Kesinlikle çok kaliteli bir gamepad fakat malum Türkiye fiyatları...

Sizce bu fiyata değer mi?

Sizce bu fiyata değer mi?

Valla hocam açık konuşmak gerekirse ülkenin ekonomik durumundan ötürü ben "bu fiyata değer mi?" diye düşünmüyorum artık. Aklımda olan şeyi -özellikle teknolojik ürünleri- alabilecek durumda olduğum an alıyorum zira 1 ay sonra bile fiyatlar uçmuş oluyor, sonradan pişman oluyorum. Yani kısacası tamamen size kalmış bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı