Xbox Controller kablosuz nasıl bağlanılır?

Bütçe
1200

FourTQ

Hectopat
Öncelikle merhabalar ben Xbox Controller almayı planlıyorum 9.nesil olanından lakin şarj edicim yok pil için ve internette de orijinal şarj kiti mevcut değil.
Bilgisayar için kullanacağım masaüstü bir bilgisayarım var, kafamda ise iki soru var;
Kablosuz ile nasıl bağlarım ya da kablo ile bağlama şansım var mıdır?
Kablo ile kullanırken şarj olur yazıyordu sitesinde ama internette edilemez diyordu nasıl şarj ederim? Teşekkürler.

Öncelikle merhabalar ben Xbox Controller almayı planlıyorum 9.nesil olanından lakin şarj edicim yok pil için ve internette de orijinal şarj kiti mevcut değil.
Bilgisayar için kullanacağım masaüstü bir bilgisayarım var, kafamda ise iki soru var;
Kablosuz ile nasıl bağlarım ya da kablo ile bağlama şansım var mıdır?
Kablo ile kullanırken şarj olur yazıyordu sitesinde ama internette edilemez diyordu nasıl şarj ederim? Teşekkürler.

Kablo ile daha kolay olur bir tane şarj kablosunu al Samsung uçlu olsun kablo USB'sini PC'ye tak sonra üstünde uç yeri şarj yerinine koy olur.

Orijinal şarj kiti mevcut gördüğüm kadarıyla. Bu satıcının ürünleri yorumlardan anladığım kadarıyla orijinal. Sadece diğer satıcılardan alanlar sıkıntı yaşamış. Kablosuz için şunu söyleyeyim Bluetooth varsa bilgisayarınızda o şekilde bağlayabileceğiniz yazılmış sitesinde. Eğer bilgisayarınızda Bluetooth yoksa şu şekilde bir bağdaştırıcı satılıyor eğer bunu almak istemezseniz ucuza Bluetooth adaptörü alıp kablosuz bağlamayı deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Orijinal şarj kiti mevcut gördüğüm kadarıyla. Bu satıcının ürünleri yorumlardan anladığım kadarıyla orijinal. Sadece diğer satıcılardan alanlar sıkıntı yaşamış. Kablosuz için şunu söyleyeyim Bluetooth varsa bilgisayarınızda o şekilde bağlayabileceğiniz yazılmış sitesinde. Eğer bilgisayarınızda Bluetooth yoksa şu şekilde bir bağdaştırıcı satılıyor eğer bunu almak istemezseniz ucuza Bluetooth adaptörü alıp kablosuz bağlamayı deneyebilirsiniz.

Şarj kiti satışı şu anlık yok tekrar kontrol ettim, kablosuz kulaklığım var aynı anda hem onu hem de Gamepad'i kullanabilir miyim bilmiyorum, uygun fiyata halledebilirim umarım.

Ürünü aldım şu an elimde ürün çok hoş lakin bilgisayara bağlamak için kablosuz kulaklığımın adaptörünü kullanabileceğimi düşünmüştüm onu yapamıyor muyum acaba bilgisi olan var mıdır? Kulaklığım HyperX Cloud Flight.

Son düzenleme:
Yanlış bilmiyorsam yapamazsınız. Kulaklığınız Bluetooth olarak bağlantı kurmuyor 2.4 GHz kablosuz olarak bağlanıyor ve kulaklığın bağlandığı adaptörler sadece o kulaklığa özel diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı