Xbox Controller tuş yapışması çözülür mü?

BarışBskn

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 hafta önce 9 nesil gamepad aldım. Fakat aldığıma pişman oldum gibi DualSense alsaydım keşke diyorum sebebi ise şöyle ilk aldığımda Bluetooth tuşu aşırı gevşekti ve ses yapıyordu sallayınca yani sıkıntılıydı, geri yolladım. Ardından Microsoft yenisini yolladı fakat bu sefer de çok ama çok nadir a tuşu sanki bazen yapışıyor gibi oluyor. Bu çok nadir oluyor dediğim gibi ama gene de heves kırıyor. sizce ikinci kez göndermeye değer mi yoksa satıp DualSense mi alayım?

Arkadaşlar 2 hafta önce 9 nesil gamepad aldım. Fakat aldığıma pişman oldum gibi DualSense alsaydım keşke diyorum sebebi ise şöyle ilk aldığımda Bluetooth tuşu aşırı gevşekti ve ses yapıyordu sallayınca yani sıkıntılıydı, geri yolladım. Ardından Microsoft yenisini yolladı fakat bu sefer de çok ama çok nadir a tuşu sanki bazen yapışıyor gibi oluyor. Bu çok nadir oluyor dediğim gibi ama gene de heves kırıyor. sizce ikinci kez göndermeye değer mi yoksa satıp DualSense mi alayım?
Bence geri yolla. Değiştirsinler.

Arkadaşlar 2 hafta önce 9 nesil gamepad aldım. Fakat aldığıma pişman oldum gibi DualSense alsaydım keşke diyorum sebebi ise şöyle ilk aldığımda Bluetooth tuşu aşırı gevşekti ve ses yapıyordu sallayınca yani sıkıntılıydı, geri yolladım. Ardından Microsoft yenisini yolladı fakat bu sefer de çok ama çok nadir a tuşu sanki bazen yapışıyor gibi oluyor. Bu çok nadir oluyor dediğim gibi ama gene de heves kırıyor. Sizce ikinci kez göndermeye değer mi yoksa satıp DualSense mi alayım?

Para sizin karar sizin ister değişim isteyin oluyorsa da ister iade yaşadıklarınız kötü olmuş aynı şeyi iki, üç kere yaşamak çok sinir bozucu.

Belki çıkarırlar. Belki çıkarmazlar. Bence çıkarmazlar ama burası Türkiye.

Ne yapacağımı şaşırdım 2700 TL para verdim bin piman oldum Arçelik'den aldım para iadesi olmuyor maalesef.

Ben şahsen DualSense tercih ederdim.

İkinci elde bir tık zararına satacağım olmadı yapacak bir şey yok.

Para sizin karar sizin ister değişim isteyin oluyorsa da ister iade yaşadıklarınız kötü olmuş aynı şeyi iki, üç kere yaşamak çok sinir bozucu.

Para iadesi için aldığım yere gitmem lazım değil mi? Arçeliğe gittim de Microsoft'a yönlendirdiler onların para iadesi yapacağını sanmıyorum.

Ne yapacağımı şaşırdım 2700 TL para verdim bin piman oldum Arçelik'den aldım para iadesi olmuyor maalesef.

İkinci elde bir tık zararına satacağım olmadı yapacak bir şey yok.

Para iadesi için aldığım yere gitmem lazım değil mi? Arçeliğe gittim de Microsoft'a yönlendirdiler onların para iadesi yapacağını sanmıyorum.

Arçeliğin mağzasına mı gittiniz yani? İnternetten almadıysanız gidip istemeniz lazım diye biliyorum.

Arçeliğin mağzasına mı gittiniz yani? İnternetten almadıysanız gidip istemeniz lazım diye biliyorum.

Evet ama başka şubeye gittim Arçelik mağazasında. Onlar da aldığınız yere gidin dedi bende uğraşmayıp değişim istemiştim başta. Şimdi böyle bir sorun çıktı ne yapsam bilemedim. Şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı