Xbox Controller Type-C kablo önerisi

H2onyaa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Amazon üzerinden Xbox kolu almak istiyorum. Aklımda 1 2 soru var. Size sormak istiyorum.
1)Bu linkteki kol kaçıncı nesil?
2)Bu kol bilgisayarda kablolu mu çalışıyor kablosuz mu?
3)Kablolu çalışıyor ise kablo önerebilir misiniz?
4)Bu satıcı güvenilir mi?
Not: Bilgisayarda kullanacağım.

Bilgisayarında bluetooth varsa kablosuz çalışır veya wireless adaptörünü satın alırsan onunlada kablosuz çalışır. Kablo ile bağlamayı denemedim hiç.

Örnek adaptör ile beraber satılan ilan:

Merhaba arkadaşlar. Amazon üzerinden Xbox kolu almak istiyorum. Aklımda 1 2 soru var. Size sormak istiyorum.
1)Bu linkteki kol kaçıncı nesil?
2)Bu kol bilgisayarda kablolu mu çalışıyor kablosuz mu?
3)Kablolu çalışıyor ise kablo önerebilir misiniz?
4)Bu satıcı güvenilir mi?
Not: Bilgisayarda kullanacağım.

1. Kontrolcünün nesli şu anki en güncel olan nesil (9. Nesil) Xbox kontrolcüsü
  2. Kablolu, "Xbox Wireless Adaptör" ile Kablosuz veya "Bluetooth ile" Kablosuz olmak üzere 3 farklı yöntem ile çalışır. En düşük gecikme süresi Kablolu ve Xbox Wireless Adaptör ile kullanım senaryosunda mevcuttur.
  3. Kutu içeriğinden 1 metrelik Type-C kablo çıkıyor olması gerekiyor.
  4. Evet, satıcı güvenilirdir. Amazon Almanya satıyor.

Şu TP-Link adaptörü alarak "Bluetooth ile" Kablosuz olarak kullanabilirsin:

1. Kontrolcünün nesli şu anki en güncel olan nesil (9. nesil) Xbox kontrolcüsü.
  2. Kablolu, "Xbox Wireless adaptör" ile kablosuz veya "Bluetooth ile" kablosuz olmak üzere 3 farklı yöntem ile çalışır. En düşük gecikme süresi kablolu ve Xbox Wireless adaptör ile kullanım senaryosunda mevcuttur.
  3. Kutu içeriğinden 1 metrelik Type-C kablo çıkıyor olması gerekiyor.
  4. Evet, satıcı güvenilirdir. Amazon Almanya satıyor.

Şu TP-Link adaptörü alarak "Bluetooth ile" kablosuz olarak kullanabilirsin:

Bu kol bütün oyunları algılar mı? PS4 gibi bilgisayara program yükleyip tanıtıyorduk sanırım.

Bilgisayarında Bluetooth varsa kablosuz çalışır veya Wireless adaptörünü satın alırsan onunlada kablosuz çalışır. Kablo ile bağlamayı denemedim hiç.

Örnek adaptör ile beraber satılan ilan:

Bunu gördümde pahalı geldi gözüme.

2 tane aldım kutu içinden kablo çıkmadı muhtemelen ayrı satılıyor.
O zaman kablo içeren paketin SKU kodu farklı. 4 çeşit kutulama mevcut çünkü.
1. Yalnızca Kontrolcü
2. Kontrolcü ve Kontrolcü USB Kablosu
3. Kontrolcü, Kontrolcü USB Kablosu ve Xbox Kablosuz Adaptörü
4. Kontrolcü ve "Oyna ve Şarj Et" Seti (Play and Charge Kit)

Bu kol bütün oyunları algılar mı?
Algılar. Windows'un direkt olarak tanıyan sürücü desteği var çünkü. Eski oyunlara tanıtma işlevini de Steam üzerinden Steam Controller gibi tanıtarak gerçekleştirebilirsiniz. Ama ben şimdiye kadar hiçbir eski oyunda tanımayla ilgili sorun yaşamadım. (6. ve 6. Nesil (3.5mm) Kontrolcüleri kullanıyorum)

O zaman kablo içeren paketin SKU kodu farklı. 4 çeşit kutulama mevcut çünkü.
1. yalnızca kontrolcü.
2. kontrolcü ve kontrolcü USB kablosu.
3. kontrolcü, kontrolcü USB kablosu ve Xbox kablosuz adaptörü.
4. kontrolcü ve "oyna ve şarj et" seti (play and charge kit)

Algılar. Windows'un direkt olarak tanıyan sürücü desteği var çünkü. Eski oyunlara tanıtma işlevini de Steam üzerinden Steam Controller gibi tanıtarak gerçekleştirebilirsiniz. Ama ben şimdiye kadar hiçbir eski oyunda tanımayla ilgili sorun yaşamadım. (6. ve 6. nesil (3.5mm) kontrolcüleri kullanıyorum)

Ürün sorunlu çıkarsa ya da ürünü begenmez isem iade edebiliyor muyum? Hiç Amazon üzerinden alışveriş yapmadım bilmiyorum.

Ürün sorunlu çıkarsa ya da ürünü begenmez isem iade edebiliyor muyum? Hiç Amazon üzerinden alışveriş yapmadım bilmiyorum.
Kutusunu falan yırtma, yeniden satılabilirliğini bozma iade edersin. Sorun çıkarsa her türlü edersin zaten. 14 günü aşma. Üründe sorun yoksa iade kargo ücretleri sana yansıtılabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı