Xbox Controller Wi-Fi adaptör uzatma kablosu önerisi

Trakyacuss

Hectopat

Kasa ile TV arasında 15mt var. Bluetooth kopuyor. Wi-Fi USB adaptörlü aldım bu adaptör ile de 7 8 metreden sonra kopuyor.

Kasaya USB uzatma kablosunun bir ucunu takıp diğer ucu 15 metre ötedeki TV yanına götürüp Wi-Fi adaptörü orada takayım diye düşündüm. Aynı odada olup kol bağlanmış olacak kasaya böylece.

Bu sizce olur mu? Olursa gecikme kopma yaratmayacak 15 mt USB uzatma kablosu önerisi isteyecektim. Sanırım bir uç dişi diğer uç erkek uçlu olacak.

Kasa ile TV arasında görüntüyü nasıl aktardınız 15metre HDMI kablosuyla mı?

Şu kablo işinizi görür USB uzatma için:

Yukarıdaki gerçi yurt dışından gelecekmiş uzun sürebilir (10-15 gün) onun yerine Hepsiburada üzerinde satılan şu kablo da olabilir:

Gecikme olmaması için bunu aldım maliyetli oldu ama sıkıntısız aktarıyor.

Bu önerdiğiniz ürünler USB 2.0 en uygunları. Wi-Fi adaptörününün aktarmasında gecikmelere vs sebep olur mu acaba?

Kasa ile TV arasında görüntüyü nasıl aktardınız 15metre HDMI kablosuyla mı?

Şu kablo işinizi görür USB uzatma için:

Yukarıdaki gerçi yurt dışından gelecekmiş uzun sürebilir (10-15 gün) onun yerine Hepsiburada üzerinde satılan şu kablo da olabilir:

Gecikme olur diye Amazon'dan USB 3.0 olan attığınızı aldım. 15 metre uzun geldi 2.0 için.

Son düzenleme:

Gecikme olmaması için bunu aldım maliyetli oldu ama sıkıntısız aktarıyor.

Bu önerdiğiniz ürünler USB 2.0 en uygunları. Wi-Fi adaptörününün aktarmasında gecikmelere vs sebep olur mu acaba?

Gecikme olur diye Amazon'dan USB 3.0 olan attığınızı aldım. 15 metre uzun geldi 2.0 için.

Hayırlı olsun inşallah sorunsuz çalışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı