Xbox Developer Direct etkinliği ile gösterilen oyunlar

Famronty

Megapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Şahsen etkinlik hiç iyi geçmedi. Indiana Jones bence hayal kırıklığı. Diğer oyunların çoğu zaten benim ilgimi çekmiyor. Çoğunluğun da çekeceğini zannetmiyorum. Yine Hellblade 2 aralarında en iyi duran oyundu herhalde. Onda da çok az içerik ve görüntü gösterdiler.

Avowed
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Senua's Saga Hellblade 2
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Visions of Mana

Indiana Jones and the Great Circle

Ara: History Untold

Eğer Hellblade 2'nin çıkış tarihi sızmasaydı yine çıkış tarihi vermezdi bunlar :)

Şahsen etkinlik hiç iyi geçmedi. Indiana Jones bence hayal kırıklığı. Diğer oyunların çoğu zaten benim ilgimi çekmiyor. Çoğunluğun da çekeceğini zannetmiyorum.
Obsidian yaptığı için yaşı biraz daha geçkin insanlar Obsidian yapıyor diye belki Avowed'a bakar o kadar.

Indiana jones muazzam görünüyordu Hellblade 2'nin ilk oyununu sevsemde harbi yürüme simülasyonu gibi oyun aksiyonu çok tekrar ediyor.
Ben Indiana Jones'a hiç ısınamadım. Ucuz yapımlar gibi gözüküyordu.
Eğer Hellblade 2'nin çıkış tarihi sızmasaydı yine çıkış tarihi vermezdi bunlar :)
Bu kadar yakın tarihte yine verirlerdi bence. Birkaç ay kalmış sonuçta.😄

Ben ındiana Jones'a hiç ısınamadım. Ucuz yapımlar gibi gözüküyordu.

Xbox'un bir Uncharted tarzı oyuna ihtiyacı vardı ve bu oyun bu açığı doldurur TPS olsa daha iyi olurdu kesinlikle ama FPS'de çok kötü durmuyor ben beğendim.

Hellblade'in grafikleri muazzam görünüyor bu arada aksiyonu ilk oyundan iyi yaparlarsa oyun muazzam olur.

Xbox'un bir Uncharted tarzı oyuna ihtiyacı vardı ve bu oyun bu açığı doldurur TPS olsa daha iyi olurdu kesinlikle ama FPS'de çok kötü durmuyor ben beğendim.
Ben o havayı sezemedim hocam. Daha çok "point and click" oyun tarzında gibi grafiğe ve yüz çizimlerine sahipti. Oldum olası Indiana Jones hayranı da olmadığım için beni pek heyecanlandıramadı.

Hellblade'in grafikleri muazzam görünüyor bu arada aksiyonu ilk oyundan iyi yaparlarsa oyun muazzam olur.
Savaş mekaniğini bir üst seviyeye taşıdıkları bariz belli. Tek heyecanlandığım oyun galiba.

Ben o havayı sezemedim hocam. Daha çok "point and Click" oyun tarzında gibi grafiğe ve yüz çizimlerine sahipti. Oldum olası ındiana jones hayranı da olmadığım için beni pek heyecanlandıramadı.

Savaş mekaniğini bir üst seviyeye taşıdıkları bariz belli. Tek heyecanlandığım oyun galiba.

Indiana Jones'ın grafiklerini geliştirmeleri gerek bence de ilk sahnede gözlüklü adamın yüzü bayağı kötü görünüyordu.

Geri
Yukarı