Xbox Game bar açılmıyor

Mert bd

Hectopat
İyi akşamlar arkadaşlar. Birkaç gün önce fark ettiğim bir sorunla karşı karşıyayım çözümünü bir türlü bulamadım; belki sizlerden birisi yardımcı olur diye düşünüyorum aşağıya görseli ekliyorum oyun çubuğu ayarlarına geldiğimde kapalı olarak gözüküyor açıyorum sonra pencereyi kapatıp tekrar bakıyorum yine kapalı ben açsam da kendi kendine tekrar kapanıyor. Çözümünü bilen ya da bulabilen birisi var mı?

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    7,2 KB · Görüntüleme: 71
  • 2 (1).png
    2 (1).png
    7,1 KB · Görüntüleme: 57
  • 3.png
    3.png
    8 KB · Görüntüleme: 60
İyi akşamlar arkadaşlar. Birkaç gün önce fark ettiğim bir sorunla karşı karşıyayım çözümünü bir türlü bulamadım; belki sizlerden birisi yardımcı olur diye düşünüyorum aşağıya görseli ekliyorum oyun çubuğu ayarlarına geldiğimde kapalı olarak gözüküyor açıyorum sonra pencereyi kapatıp tekrar bakıyorum yine kapalı ben açsam da kendi kendine tekrar kapanıyor. Çözümünü bilen ya da bulabilen birisi var mı?
Xbox Konsol Yardımcısı'nda oturum açtığına emin olun.

açık zaten ama düzelmedi
1) Windows logo tuşu + G tuşuna bastığınızda hiçbir şey olmazsa Xbox Game Bar ayarlarınızı denetleyin. Başlangıç menüsünde Ayarlar > Oyun'u seçip Oyun kliplerini ve ekran görüntülerini kaydedin ve Xbox Game Bar'ı kullanarak yayınlayın seçeneğinin Açık olduğundan emin olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı