Çözüldü Xbox Game Pass 0x80004005 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ErdemDnt

Hectopat
Daha fazla  
Xbox Game Pass'te 3 gün önce bir oyun indirmeye çalıştım ama ekteki gibi yükleme butonunun yanında üzgün surat vardı. Her gün oynadığım bir oyuna girmeye çalıştığımda da bu (0x80004005) hatayı verdi. Minecraft ve birkaç tane daha oyun oynayabiliyorum ama çoğu oynanamıyor. EA, oyunları kendi istemcisinden oynattığı için oynanabiliyor ve sanırım bütün Ubisoft oyunları da yüklenebiliyor ve oynanıyor. Her şeyi denedim oturum kapattım, sil yükle yaptım ama çözüm bulamadım bilen biri varsa yardım edebilir mi?

Ekran görüntüsü 2023-03-30 181858.png

Ekran görüntüsü 2023-03-30 181649.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı hatayı bende almaya başladım çözümünü bulduysan söylebilir misin lütfen.

Düzelttim. Ben Windows'u Microsoft hesabı ile kullanıyordum, ayarlardan yerel hesap oluşturup ona geçtim. Sonra tekrar bilgisayarı Microsoft hesabına bağlayınca düzeldi bende. Bu arada yerel hesaba geçip tekrar Microsoft hesabına bağlarsan bilgisayarda bir şey değişmez.
EA'da oynanmıyor onu da söyleyim bende aldım Game Pass bu hafta bitiyor Crysis oyunları için hiçbir oyunu doğru düzgün çalışmıyor ya oyunu bitirmeye yakın siyah ekran verip oyunu kapatıyor ya da hiç açamıyorsun sistem gereksinimleri bal gibi karşılıyor alakası yok bir de her PC'de EA masaüstü uygulamasına giriş istiyor anlayamıyorum.

Xbox Game Pass'te 3 gün önce bir oyun indirmeye çalıştım ama ekteki gibi yükleme butonunun yanında üzgün surat vardı. Her gün oynadığım bir oyuna girmeye çalıştığımda da bu (0x80004005) hatayı verdi. Minecraft ve birkaç tane daha oyun oynayabiliyorum ama çoğu oynanamıyor. EA, oyunları kendi istemcisinden oynattığı için oynanabiliyor ve sanırım bütün Ubisoft oyunları da yüklenebiliyor ve oynanıyor. Her şeyi denedim oturum kapattım, sil yükle yaptım ama çözüm bulamadım bilen biri varsa yardım edebilir mi?

Eki Görüntüle 1720587

Eki Görüntüle 1720584

Düzelttim. Ben Windows'u Microsoft hesabı ile kullanıyordum, ayarlardan yerel hesap oluşturup ona geçtim. Sonra tekrar bilgisayarı Microsoft hesabına bağlayınca düzeldi bende. Bu arada yerel hesaba geçip tekrar Microsoft hesabına bağlarsan bilgisayarda bir şey değişmez.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı