Xbox Game Pass 15 Milyon Aboneye Ulaştı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Xbox Game Pass 15 Milyon

Microsoft, Zenimaxz Media alımı ile bombayı patlatırken, Xbox Game Pass servisinin de 15 milyon aboneyi geçtiğini açıkladı. Microsoft tarafından Bethesda Softworks, id Software ve Arkane Studios ana şirketi ZeniMax Media’nın satın alındığının açıklanması sonrasında, Xbox Game Pass servisinin de 15 milyon abone barajını aştığı duyuruldu. Bu anlamda şirketin son 6 ay içerisinde 5 milyon yeni […]

Devamı: Xbox Game Pass 15 Milyon Aboneye Ulaştı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bethesta'nın satılmasına karşı ne hissetsem bilemedim doğrusu. Bir yandan tüm Bethesta oyunları exculusive yapacaklar diye korkuyorum bir yandanda ucuza oyun oynayacağım diye seviniyorum. Benim anlamadığım Bethesta kendi yağında kavrulan güzel bir frimaydı neden bu satın alıma ihtiyaç duydular ki? Bakalım Todd Howard gibi yetkili insanlar bu konuda ne açıklama yapacak.

Game Pass konusuna gelince ben ileride tüm oyun severlerin bu tarz bir platforma üye olacağını düşünüyorum. Hatta insanlar artık ekran kartı yerine Geforce Now gibi platformlara üye olacak bence.

Bethesta'nın satılmasına karşı ne hissetsem bilemedim doğrusu. Bir yandan tüm Bethesta oyunları exculusive yapacaklar diye korkuyorum bir yandanda ucuza oyun oynayacağım diye seviniyorum. Benim anlamadığım Bethesta kendi yağında kavrulan güzel bir frimaydı neden bu satın alıma ihtiyaç duydular ki? Bakalım Todd Howard gibi yetkili insanlar bu konuda ne açıklama yapacak.

Game Pass konusuna gelince ben ileride tüm oyun severlerin bu tarz bir platforma üye olacağını düşünüyorum. Hatta insanlar artık ekran kartı yerine Geforce Now gibi platformlara üye olacak bence.

En son çıkan Bethesda oyunlarına bakarsanız birçoğu fiyasko ile sonuçlandı. Fallout 76, serinin en kötü satan oyunlarından oldu. Wolfenstein'i kendi elleriyle tekrar öldürdüler. O yüzden doğru bir karar. Ayrıca Exclusive olursa PC ve Xbox için olur, bana göre harika bir karar olur bu. Playstation senelerdir güzel oyunlarını diğer platformlara çıkarmıyor bizi onca oyundan mahrum bırakıyor şimdi de kendileri oynamasın birazda.
EA Play'den sonra bu eklenme de çok güzel olacak. Darısı Uplay+'ın başına.

EA Play, Game pass PC'ye geliyor mu acaba yoksa sadece Ultimate paketinde mi var? Uplay+ ülkemizde çıkmayacak gibi bu gidişle.

En son çıkan Bethesda oyunlarına bakarsanız birçoğu fiyasko ile sonuçlandı. Fallout 76, serinin en kötü satan oyunlarından oldu. Wolfenstein'i kendi elleriyle tekrar öldürdüler. O yüzden doğru bir karar. Ayrıca Exclusive olursa PC ve Xbox için olur, bana göre harika bir karar olur bu. Playstation senelerdir güzel oyunlarını diğer platformlara çıkarmıyor bizi onca oyundan mahrum bırakıyor şimdi de kendileri oynamasın birazda.

EA Play, Game pass PC'ye geliyor mu acaba yoksa sadece Ultimate paketinde mi var? Uplay+ ülkemizde çıkmayacak gibi bu gidişle.
Umarım herkes biz PC oyuncuları için iyi fırsatlar sunar. Bende PS oyunlarının sadece PS'te oynanmasına bir pc oyuncusu olarak üzülmüşümdür. Uncharted, Gow gibi oyunlari oynayamamak beni hep üzmüştür o yüzden Exculusive oyunların hem pc hem konsollara gelmesi harika olur.

Ben asıl Starfield oyununu merak ediyorum. Kafamda oturtmaya çalışıyorum ancak pek oturtamadım. Sanki bu sefer çok farklı bir oyun yapacak gibiler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı