Xbox Game Pass aboneliğim olmamasına rağmen Forza Horizon 5 açılıyor

huseyinfatih97

Kilopat
Daha fazla  
Dün çok ilginç bir şey fark ettim bugün de denedim hala devam ediyor. Xbox Game Pass aboneliğim olmamasına rağmen önceden yüklemiş olduğum Forza Horizon 5 açılıyor sorunsuzca oynayabiliyorum. Normalde abonelik bittiğinde girmezdi uyarı verirdi. Üstelik Game Pass aboneliğim biteli çok uzun zaman oldu. Ben de Steam yaz indirimleri kapsamında Steam üzerinden bu oyunu satın almıştım daha oynamadım yani 2 saat kuralı dolmadı. Forza Horizon 5 artık herkese mi bedava bir bende mi böyle bir bug oldu bileniniz varsa yardımcı olabilir mi? Eğer bu şekilde oynayabileceksem Steam üzerinden aldığımı iade edeyim Xbox üzerinden devam edeyim diye düşünüyorum. Sizlerin yorumunu bekliyorum.

Steam hesabın ile Xbox hesabın entegre ise açılır.

Ha öyle bir entegre sistemleri olduğunu bilmiyordum çok teşekkür ederim, bunu nereden kontrol edebilirim? Şunu da ekleyeyim ben Steam üzerinden kontrol ettim oynadığım süreyi steam saatine saymıyor.

kendim buldum kontrol ettim bağlantılı hesap olarak steam hesabımı kaldırdım yine de giriş yapıyor başka bir microsoft hesabı ile denedim yine de açılıyor belki de oyun herkese bedava olmuştur deneyen var mı?

Konuya son bir güncelleme yapayım. Forza bilgisayarınızda hazır indirilmiş olarak varsa Game Pass ile oynadığınız. Fiyatlara zam geldikten sonra sistem bozulmuş ve elinizde olan tüm oyunları bedava oynayabiliyorsunuz. Game Pass olmasa bile. Herhalde herkes 1 yıllık abonelik falan ala ala Xbox pek peşine takılmamış durumun ve tüm oyunlar bedava oynanıyor şu an.

Son düzenleme:
Ha öyle bir entegre sistemleri olduğunu bilmiyordum çok teşekkür ederim, bunu nereden kontrol edebilirim? Şunu da ekleyeyim ben Steam üzerinden kontrol ettim oynadığım süreyi steam saatine saymıyor.

kendim buldum kontrol ettim bağlantılı hesap olarak steam hesabımı kaldırdım yine de giriş yapıyor başka bir microsoft hesabı ile denedim yine de açılıyor belki de oyun herkese bedava olmuştur deneyen var mı?

Konuya son bir güncelleme yapayım. Forza bilgisayarınızda hazır indirilmiş olarak varsa Game Pass ile oynadığınız. Fiyatlara zam geldikten sonra sistem bozulmuş ve elinizde olan tüm oyunları bedava oynayabiliyorsunuz. Game Pass olmasa bile. Herhalde herkes 1 yıllık abonelik falan ala ala Xbox pek peşine takılmamış durumun ve tüm oyunlar bedava oynanıyor şu an.
Birkaç güne kapatırlar :)

Bu durumu benim haricimde farkeden bir kişi yok heralde, tüm dünya dahil, yabancı kaynakları da araştırdım kimse böyle bir konu açmamış, Youtube'den de araştırdım orada da yok. Tek benim fark etmiş olmam inanılmaz.
Aynı şey geçen hafta banada oldu game pass uyeliğim olmadığı halde birçok oyunu oynayabiliyorrum fh5 fifa 23 vs üstelik daha öncede gamepass almamıştım yanlız değilsin😁

Aynı şey geçen hafta banada oldu game pass uyeliğim olmadığı halde birçok oyunu oynayabiliyorrum fh5 fifa 23 vs üstelik daha öncede gamepass almamıştım yanlız değilsin😁
Kimse farkında değil, benim bu çok ilgincime gitti. İndirme yapamıyorsun ama bilgisayarında yüklüyse her oyuna bedava girebiliyorsun. Yani 1 kez gamepass alıp oynayacağın oyunları indirsen yeterli, sonrasında tamamen bedava olarak sınırsız oynayabiliyorsun çok ilginç 😄

Geri
Yukarı