Çözüldü Xbox Game Pass açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Turanv1

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Daha fazla  
İyi akşamlar olsun, bugün uygulamayı iki kere kaldırıp yüklememe rağmen aynı sorunla karşılaştım. Yüklediğim fotoğraflardaki gibi kalıyor uygulama ve açılmıyor, yardımcı olursanız sevinirim.

Adsız.jpg
DSGGSD.jpg

Çözüm
Ayarlarından sıfırlamayı denediniz mi? Yüklediğiniz yer Microsoft sitesi ise ve .exe dosyası ile yüklüyorsanız Microsoft Store üzerinden UWP olarak yüklemeyi deneyin. Eğer UWP yüklüyorsanız da tam tersini yapın. Bunun haricinde bir çözüm gelmiyor aklıma ne yazık ki.
Ya zaten bu uygulama çok sorunlu. Bende de olunca ya kapatıp aciyordum ya da görev yöneticisinden kapatıp yeniden açıyorum. Şu anlık başka yolu yok gibi gözüküyor.

Şu an oyun indireceğim %2 kaldı. Her yere bakıyorum hiçbir çözümü yok. Uygulama baştan sona sıkıntılı. Daha beta olduğu içindir de umarım yakın zamanda düzeltirler.

Önceden sorunsuz şekilde kullanıyordum ama sıkılıp kaldırmıştım şimdi ise bu sorunla karşılaşıyorum sanırım uygulama ile ilgili bir sorun var çözülmesini bekleyeceğim yapacak bir şey yok.

Ayarlarından sıfırlamayı denediniz mi? Yüklediğiniz yer Microsoft sitesi ise ve .exe dosyası ile yüklüyorsanız Microsoft Store üzerinden UWP olarak yüklemeyi deneyin. Eğer UWP yüklüyorsanız da tam tersini yapın. Bunun haricinde bir çözüm gelmiyor aklıma ne yazık ki.

Çözüm
Maalesef dediklerini uyguladım yine çözüme ulaşamadım, sanırım uygulama da ve sunucularında problem var bekleyip buraya yazacağım, hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.
Günaydın Technopat ailesi, sabah uygulamayı açtım tekrar aynı sorunla karşılaştım kurcalayayım dedim sonra Microsoft Store uygulamasına girip hesabımla oturum açtıktan sonra uygulamayı Microsoft Store üzerinden başlatınca sorun düzeldi, isterseniz deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı