Xbox Game Pass almak mantıklı mı?

Im_Conqueror

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Enis Kirazoğlu'nun videosunu izliyordum ve tunic adlı oyun çok hoşuma gitti ama fiyatı hiç hoşuma gitmedi. Bu yüzden bende Xbox Gamepas'tan oynamak istiyorum. Fakat tek bir oyun için de almak mantıklı gelmiyor. Aşağıda sistem özelliklerim var. Game Pass'teki hangi oyunları oynayabilirim?

i510400F.
8 GB RAM.
RX550 4 GB (tam performans vermiyor)

Bazı sitelerde 12 aylık satılıyor oradan almak bence daha mantıklı Xbox Game Pass her ay 45 lira vermektense oyunu 1 sefer alırım daha iyi.

Bu arada atmayı unuttum steam profilim
Bazı sitelerde 12 aylık satılıyor oradan almak bence daha mantıklı Xbox Game Pass her ay 45 lira vermektense oyunu 1 sefer alırım daha iyi.
Hocam bence de öyle fakat bir daha dönüp bakmayacağım oyunlara böyle yapmak daha mantıklı geliyor.

Bu arada atmayı unuttum Steam profilim.

Hocam bence de öyle fakat bir daha dönüp bakmayacağım oyunlara böyle yapmak daha mantıklı geliyor.

O zaman oyuncustore adlı sitede 12 aylık var oradan almıştım hala kullanıyorum. 1 aylık almak yerine böyle yapabilirsiniz.

Bu 12 ay; Xbox Game Pass (12 Ay) | Oyuncustore - Ucuz Oyun Adresi

Bu da sınırsız; Xbox Game Pass (SINIRSIZ) | Oyuncustore - Ucuz Oyun Adresi

4-5 ay önce aldım sipariş geçmişim duruyor bir sorun çıktığında müşteri hizmetleri hemen ilgileniyor. Güvenilir.
Hocam alırsam muhtemelen sınırsız olanını alacağım fakat gözüm şu pakete takıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı