Xbox Game Pass aylık abonelik üstüne yıllık abonelik eklenebilir mi?

halef6336

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Dün Xbox Series S aldım ve hemen üstüne 1 aylık Ultimate aldım. Hepsiburada 1 yıllık kod var. Onu satın alıp aktive edersem 13 aylık aboneliğim mi oluyor yoksa daha önce abonelik alan hesaplarda 12 ay aktive edilemiyor mu?

Dostum aboneliğin bitmesini bekle, benim bir tanıdığım 3 aylık süresi kalmışken 1 yıllık aldı ekledi hiçbir şey olmadı Amerika ile yazışarak düzeltti ama bayağı bir uğraştırır. Hepsiburada'dan veya N11 de bir digital firmanın dağıttığı 12 aylık Live Gold üyelikleri çok uygun fiyatta onları al üyeliğinin bitmesini bekle sonra Ultimate'ye yükseltirsin. (Eğer alıp eklediysen ve olduysa bilgilendirirsen sevinirim belki hatayı düzeltmişlerdir.)

Oluyor. 36 aya kadar eklenebiliyordu sanırım.

Stacklendiğini biliyorum ama sanki daha önce aboneliğiniz varsa 1 yıllık olmuyor gibi duymuştum. Teşekkür ederim yanıtınız için
Dostum aboneliğin bitmesini bekle, benim bir tanıdığım 3 aylık süresi kalmışken 1 yıllık aldı ekledi hiçbir şey olmadı Amerika ile yazışarak düzeltti ama bayağı bir uğraştırır. Hepsiburada'dan veya N11 de bir digital firmanın dağıttığı 12 aylık Live Gold üyelikleri çok uygun fiyatta onları al üyeliğinin bitmesini bekle sonra Ultimate'ye yükseltirsin. (Eğer alıp eklediysen ve olduysa bilgilendirirsen sevinirim belki hatayı düzeltmişlerdir.)
Aldım hepsiburadadan fakat eklemedim.Kodu Yazınca xbox bana 12 aylık gold live 4 aylık ultimate e dönüştürülecek dedi.Sanırım Aylığın bitmesini bekleyip kodumu yazacam

Stacklendiğini biliyorum ama sanki daha önce aboneliğiniz varsa 1 yıllık olmuyor gibi duymuştum. Teşekkür ederim yanıtınız için.

Aldım Hepsiburada'dan fakat eklemedim. Kodu yazınca Xbox bana 12 aylık Gold Live 4 aylık Ultimate'e dönüştürülecek dedi. Sanırım aylığın bitmesini bekleyip kodumu yazacağım.

Demek ki hâlâ bu sorunu çözmemişler, eklemeyip en doğrusunu yapmışsın. Benim şubatta bitecek yıllık Game Pass üyeliğim şimdiden kodu alsam o zamanda da geçerli olur mu diye almıyordum senin yazdığına göre oluyor gibi ben de alayım fiyatlar uçmadan.

Geri
Yukarı