Çözüldü Xbox Game Pass Bu hesapta ayarlanan kısıtlamaların üzerinde değerlendirildi hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ulaş Ezgin

Decapat
Merhaba, ben dün Xbox Game Pass PC aldım. Halo'yu indirmek istediğimde bana halo 2: Anniversary, bu hesapta ayarlanan kısıtlamaların üzerinde derecelendirildi diye engelliyor. Bunu nasıl çözebilirim?
Tamam sorunu çözdüm hesabın yaşını arttırıp gir-çık yaptım.

Hesabın yaşı yetmiyor. Microsoft anlıyor. Farklı bir hesapla aile oluşturun oraya kendinizi ekleyin. Farklı hesabın Xbox ayarlarına girin orada sizin kendi hesabınız içinde bir bölüm var. Oraya girin her şeye izin verin.

Merhaba, ben dün Xbox Game Pass PC aldım. Halo'yu indirmek istediğimde bana halo 2: Anniversary, bu hesapta ayarlanan kısıtlamaların üzerinde derecelendirildi diye engelliyor. Bunu nasıl çözebilirim?
Tamam sorunu çözdüm hesabın yaşını arttırıp gir-çık yaptım.

Bu sorunu ben de yaşadım. Çok uğraştım ve çözdüm. Microsoft çok saçma bir çözüm yolu sunuyor. Şimdiden geçmiş olsun :/

Microsoft tan hesabınızın yaşını arttırıp gir çık yapın. Olmazsa yeni bir hesap açın ve aile kurun. Sonra kendi hesabınıza gerekli tüm izinleri verin.
Öyle olacak bir iş değil. Babamın hesabından aile kurdum. Kendimi aldım. Babamın hesabından kendi kısıtlamalarımı kaldırdım. Sonra aile grubunu kapattım ve düzeldi.

Maalesef işe yaramadı, bu gün Microsoft online destek ile de uğraştık bir düzelme olmadı, değişiklik olursa haber edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı