Çözüldü Xbox Game Pass çoklu kullanılabiliyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Matrixz852

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Arkadaşlarla 3 kişi ortaklaşa Game Pass kulanacağız. Şimdi benim aklıma birden fazla soru takıldı. Şimdi ilk olarak 3 kişi bir hesapta oynayabiliyor muyuz? Mesela birimiz bannerlorda girdi, diğerimiz A Way Out. Oyundan atar mı falan? Peki atmaz varsayıyorum aynı oyna girersek atar mı? Attı diyelim şöyle bir şey varmış. Tam girerken hesap değiştirirsek atmıyormuş öyle bir şey var mı? Buraya kadar tamam şimdi Xbox'ta aile üyeliği diye bir şey var. Onunla arkadşlarımın ikisini eklesek, ben de ana hesapla oynasam hepimiz yararlanabiliyor muyuz Game Pass'ten?

Çözüm
Microsoft ve Xbox hesapları birbirinden bağımsız. Game Pass aboneliğini Microsoft hesabına alıyorsun, Xbox hesabına değil. 3 kişi de bilgisayarından aynı Microsoft hesabına giriş yapması gerekli. Daha sonra Xbox uygulamasından herkes kendi hesabına girip istediği oyunu aynı anda veya farklı zamanda oynayabilir, ilerlemeler herkesin kendi Xbox hesabına kaydedilir.
çok sağolun son soru kusura bakmayın maximum kaç kişi böyle yapabilir ve microsoft store girdiğimiz hesap varya ordan bilgilerime kimse ulaşamaz değilmi? yani hesabı zaten böyle yaptım üstteki yönetici hesabım

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-23 183156.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-23 183156.png
    7,2 KB · Görüntüleme: 15
Limit yok. Hatta bu şekilde hesap satanlar vardı Sosyal'de.

Bilgilerine erişilir mi, bilmiyorum. Güvenmediğin birisiyle bunu yapmanı önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı