Xbox Game Pass PC'de kullanılabiliyor mu?

kaboom295

Hectopat
Daha fazla  
Xbox Game Pass şu an 5.90 TL. Bunu alırsam PC'de (Windows 10 kullanıyorum) kullanabilir miyim?
Anladığım kadarıyla Game Pass'deki oyunların hepsini değil fakat birçoğunu oynayabiliyoruz.

Q1.png
Q2.png
q3.png
Q4.png
Q5.png
Q6.png
Q7.png
Q8.png
Q9.png
Q10.png
Q11.png
Q12.png
Q13.png

Oynayabileceğin oyunların yanında Install seçeneği çıkıyor gördüğün gibi sınırlı oyun var PC için ancak @Onur Altuğ Sever inde dediği gibi FH4 için bile alınabilir.

Oyunları tek tek sisem gereksinimlerinden kontrol etmenizi öneririm. Çünkü yukarıda paylaşılan listede yükle seçeneği çıkmamasına rağmen we happy few oyununu pc'nizde oynayabiliyorsunuz. Bunun gibi başka oyunlar olabilir

3 ay dolunca ondan sonra 3 ay 177tl diyor. Fakat bunu 3 ay sonunda iptal edebiliyorum değil mi ?
Tamamdır. Tekrar ödemeyi iptal ettim.

Son düzenleme:
@Gogo Nasıl oluyor bende aktif değil, sistem gereksinimlerini karşılıyorum.
Bilgisayaranızdan microsoft store uygulamasına girip oturum açın. 'with game pass' yazan oyunlarda sistem gereksinimleri kısmında windows 10 yazan oyunları bilgisayarınıza kurup oynayabilirsiniz. We happy few oyununu bu yöntemle indirip oynayabildim.

Bilgisayaranızdan microsoft store uygulamasına girip oturum açın. 'with game pass' yazan oyunlarda sistem gereksinimleri kısmında windows 10 yazan oyunları bilgisayarınıza kurup oynayabilirsiniz. We happy few oyununu bu yöntemle indirip oynayabildim.
Ben indiremiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı