Çözüldü Xbox Game Pass Crysis (2007) nasıl Türkçe yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Atahan Kutlu

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi günler. Oyunun dosyalarından Default.Ing'ye girip English yazan kısmı Turkish şeklinde değiştirip kaydet yapıyorum ama erişim reddedildi uyarısı veriyor. Oyunu nasıl Türkçe yapabilirim?

Çözüm
Oyun dosyalarında Türkçe dil dosyaları var fakat oyun içinden seçilemiyor, İngilizce dil dosyalarıyla Türkçe dil dosyalarının adını değiştirerek yapılabiliyordu. Tam olarak hatırlamıyorum dosya isimlerini. EAGames\Crysis\Game\Localized bulunması gerekiyor dosyaların.
Hocam The Walking Dead serisinde bende Türkçe yamayı yapamamıştım. Sanırım oyunun dosyalarına erişim engelli.

Oyun dosyalarında Türkçe dil dosyaları var fakat oyun içinden seçilemiyor, İngilizce dil dosyalarıyla Türkçe dil dosyalarının adını değiştirerek yapılabiliyordu. Tam olarak hatırlamıyorum dosya isimlerini. EAGames\Crysis\Game\Localized bulunması gerekiyor dosyaların.

Çözüm
İngilizce ve Türkçe dosyalarının isimlerini tam tersi yaptım düzeldi hocam dediğiniz gibi. Teşekkürler.

Geri
Yukarı