Xbox Game Pass deneme sürümü var mı?

Arkadaşlar konuya bi son soluk getireyim gamepass geldi (telefondan)crunch ve gamepassın ödemelerini durdurdum şuan fifa yüklüyorum fakat aklınızda bulunsun sanal kart kullanın 16tl gg oldu
Kartı doğrulamak için yapılmıştır. İade edilmezse yazın. İade ederler.
okey kankam çok teşekkürler <3

Arkadaşlar konuya bi son soluk getireyim gamepass geldi (telefondan)crunch ve gamepassın ödemelerini durdurdum şuan fifa yüklüyorum fakat aklınızda bulunsun sanal kart kullanın 16tl gg oldu

okey kankam çok teşekkürler <3
Ben sanal kart üzerinden işlemi yapar yapmaz limiti düşürdüm. İyi ki söylemişsiniz.

Kodu yazdım 1 kere 8 TL çekti olmadı başka yerden tekrar denedim yine 8TL çekti bu sefer oldu ama 16TL'yi iade etmedi aynısı olan var mı?
Aynısı bende de oldu, paranızı geri alabildiniz mi?

5 gün oldu hala gelmedi.
Aynen ben de hâlâ geri alamadım. Microsoft Destek ile konuştuğumda iade talebi açmamı söylediler, talebi açtım ama abonelik için herhangi bir ücret alınmadığı için iade yapamayacaklarını söylediler zaten iade açıklaması için sınırlı karakter hakkı vermişler derdimi anlatamadım.

SSS kısmında da ilk defa bir kartı Microsoft Store üzerinde kullandığımızda bir ücret kesileceğini ama bunun iade edileceği yazıyor o yüzden beklemeye devam edeceğim.

Geri
Yukarı