Xbox Game Pass deneme sürümü var mı?

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar arkadaşımla Cloud Gaming'de oyun oynamak istiyoruz ama Tam da denemeden GP almam diyor ücretsiz deneme sürümü var mı acaba başka sitelerde falan önceden bir site veriyordu sanırım anime sitesiydi hala devam ediyor mu?

Discord Nitro alanlara ücretsiz 2 aylık Game Pass veriyordu hala devam ediyor bakabilirsiniz. Anime sitesi dediğiniz ise crunchyroll ancak oradan yapmak istediğimde hata vermişti.

Bildiğim kadarıyla eğer ki PC'den gireceksen Xbox Game Pass'in verdiği bir aylık deneme sürümü var. İstediğin gibi deneyimleyebilirsin.

O kaldırılmıştı galiba birkaç yıl önce kötüye kullanım'dan öyle biliyorum.

Discord Nitro alanlara ücretsiz 2 aylık Game Pass veriyordu hala devam ediyor bakabilirsiniz. Anime sitesi dediğiniz ise crunchyroll ancak oradan yapmak istediğimde hata vermişti.

Nitro kodları sıkıntılı diye biliyorum ben geçenlerde Nitro aldım kodu kullanmadım yeni hesap açtım Xbox'da kod kullanılmış demişti kullanmama rağmen ben bu sıkıntıyı yaşayanları görmüştüm Medya'da.

B

O kaldırılmıştı galiba birkaç yıl önce kötüye kullanım'dan öyle biliyorum.

Nitro kodları sıkıntılı diye biliyorum ben geçenlerde Nitro aldım kodu kullanmadım yeni hesap açtım Xbox'da kod kullanılmış demişti kullanmama rağmen ben bu sıkıntıyı yaşayanları görmüştüm Medya'da.

Benim kullandığım çalışmıştı bilmiyorum maalesef :(

Yeni konular

Geri
Yukarı