Xbox Game Pass Doom Eternal '' 0x803fb107'' hatası

MrViol4

Picopat
Daha fazla  
2 gündür şu Doom Eternal'ı indirmekle uğraşıyorum ve tam indi inecek 0x803fb107 diye hata alıyorum.

1621102524437.png

Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
CMD'yi yönetici olarak çalıştırın, sonra wsreset.exe komutunu girip ENTER basın, 3-5 saniye bekleyip CMD'yi kapatıp tekrar indirmeyi tekrar deneyin. Bu işlem Microsoft Store'un önbelleğini sıfırlar.

Olmazsa ikinci olarak PowerShell'i yönetici olarak çalıştırın. Sonra bu komutu girip ENTER basın:

Kod:
Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.WindowsStore | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)AppXManifest.xml” -Verbose}.

Komutu girdikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıp indirmeyi tekrar deneyin.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırın, sonra wsreset.exe komutunu girip enter basın, 3-5 saniye bekleyip CMD'yi kapatıp tekrar indirmeyi tekrar deneyin. Bu işlem Microsoft Store'un önbelleğini sıfırlar.

Olmazsa ikinci olarak PowerShell'i yönetici olarak çalıştırın. Sonra bu komutu girip enter basın:

Kod:
Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.WindowsStore | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)AppXManifest.xml” -Verbose}.

Komutu girdikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıp indirmeyi tekrar deneyin.

1621104385205.png

Pek bir şey anlamadım ama yeniden başlatıyorum.
Yok ya bilgisayarı falan kıracağım az kaldı hala inmiyor aynı hata.
Sildim oyunu ya konu kapanabilir.

Son düzenleme:
@MrViol4 Merhaba, zamanında bildirim gelmediği için cevabınızı görmemişim, kusura bakmayın. Eski yazdığım konulara bakarken bu konuya rastladım.

3.5 ay geçmiş. Sorunu bir şekilde çözdünüz mü? Yoksa oyunu sildikten sonra bir daha denemediniz mi? Merak ettiğim için soruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı