Xbox Game Pass dosya konumunda değişikliğe izin vermiyor

F4N3

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Ori oynamak için Xbox Game Pass'ten yararlanıp Ori indirdim. Ancak oyunun Türkçe dil seçeneği yoktu ve ne seviye bir İngilizce içerdiğini bilmediğim için Türkçe yama aramaya başladım. Türkçe yama bulunca sevindim ve Türkçe yamayı yapmak için oyunun dosyalarına baktığımda bulamıyordum. Biraz uğraş sonrası Xbox Game Pass oyunlarının saçma bir şekilde Windows Apps klasöründe olduğunu öğrenip Windows Apps klasörüne girmeye çalıştım (Klasör kilitli olduğu için ek bir şeyler daha yapmanız gerekiyor.). Sonunda dosyaya girebildim ve oyunun klasörünü buldum, tam yama dosyalarını oyuna atacaktım fakat Xbox Game Pass oyun dosyalarının değiştirilmesine izin vermiyormuş. Yani aptal gibi aşırı saçma bir şey yüzünden uğraşmak zorunda kaldım ve oyunu sildim. Yani kısacası eğer Game Pass'ten bir şey indirirseniz benim gibi Türkçe yapmaya çalışmayın :D.
(Umarım yanılmıyorumdur ve farklı bir yolu yoktur.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Game Pass dosyalarını bilemiyorum fakat EA'den indirdiğim A Way Out ve It Takes Two'da böyle bir sorunla karşılaşmadım. Game Pass'i bilemiyorum. Geçmiş olsun.

Zaten bu yöntemi yapmak için oyunu silip tekrardan kurmanız gerekiyordu. Şimdi silmişsiniz ve attığım linkteki ayarları yapın, ayarlamaları yaptıktan sonra oyunu yüklemeye koyun. Sonra oyunu tekrardan kurun ve türkçe yamanızı yapın.

Zaten bu yöntemi yapmak için oyunu silip tekrardan kurmanız gerekiyordu. Şimdi silmişsiniz ve attığım linkteki ayarları yapın, ayarlamaları yaptıktan sonra oyunu yüklemeye koyun. Sonra oyunu tekrardan kurun ve türkçe yamanızı yapın.
Gösterdiğin için teşekkürler hocam ama bida indirmeyi düşünmüyorum.

Geri
Yukarı