Xbox Game Pass en ucuz ve en hızlı nasıl alınır?

Agony1376

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir hesap oluşturacağım. Cloud Gaming'den oyun oynamak için gamepad + Ethernet kablosu aldım. Xbox Game Pass Ultimate nasıl ve ne kadara, nereden satın alabilirim? Arkadaşlarım Discord Nitro ile 2 ay bedavaya geliyor dediler. Bir diğer arkadaşım 2 aylık kod aldı. Sizce ne yapmalıyım? Kartımda 50 TL para var.

Forumda ikinci el de 10tl civarına satılan kodlar var. 1 ay ondan alın.

Forumda satanlar var onlardan alabilirsin ben 9.90TL'ye almıştım Ultimate.
Arkadaşlarının bahsettiği bu sanırım Nitro ile de alabilirsin.
@kaane

Kodlar ayda 1 kere kullanılıyor. Adamlarla Discord üzerinden iletişime geçeceksin. Discord üzerinden yapman gerekenleri anlatıyorlar zaten. Kısacası parayı banka ya da paparadan adamlara ilk başta atacaksınız. Daha sonra kodu size verecekler.

Hocam forumdan kod olarak mı alacağım 1 aylıktan başka seçenek var mı ve en önemlisi nasıl alacağım.

Ben etiketlediğim arkadaştan aldım kodu Discord üzerinden iletişime geçtim parayı gönderdim hemen kodu gönderdi tabii VPN gerekebiliyormuş etkinleştirmek için.
Discord Nitro ile de alabilirsin 2 aylık veriyormuş.

Hocam bir şey soracağım 1 ay değil de daha uzun süreli olanı var mıdır bunun. @alp15eren @Beyefendi_Haydo

Hocam etiketlendiğim için rahatlıkla cevaplayabiliyorum sanırım moderatörler silmez. 4 aya kadar alabilirsiniz, tüm konularda da yardımcı oluyorum. Üstelik Discord Nitro veriyor diye biliyorum.

Çok sağ olun hocam 3 veya 4 ay fiyatı ne kadar @kaane

Çok sağ olun hocam 3 veya 4 ay fiyatı ne kadar + DC nitrodamı veriyor bence çok iyi.
Nitro veriyor mu net bilgim yok ancak son baktığımda veriyordu. 1 aylık 9₺'den hesaplayabilirsiniz, sanırım 3 aylık 27₺ 4 aylık 36₺.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…