Xbox Game Pass en ucuz ve en hızlı nasıl alınır?

Nitro veriyor mu net bilgim yok ancak son baktığımda veriyordu. 1 aylık 9₺'den hesaplayabilirsiniz, sanırım 3 aylık 27₺ 4 aylık 36₺.

Hocam DC Nitro veriyor ama 2 aylık. 36 TL'ye 4 aylık alırım daha iyi, nasıl satın alabilirim.

Hocam DC Nitro veriyor ama 2 aylık. 36 TL'ye 4 aylık alırım daha iyi, nasıl satın alabilirim.

Bir de güvenlimi bu işlem hocam. @kaane

Bir de güvenlimi bu işlem hocam. @kaane
hocam şimdi baktım da mevcut abonelere veriyormuş discord gamepass 2 aylık yeni abone olanlar alamıyormış anladığım kadarıyla.
kaynak

O konuda net bir bilgim yok gerçekten ama ben ilk üyeliğimi başlattığımda direkt olarak alabilmiştim.

Hocam peki sizden nasıl satın alabilirim 4 aylık bir de iptal gerekiyor mu 4 ay sonra otomatik iptal oluyor mu ben yeni hesap oluşturacağım zaten. @kaane

Hocam peki sizden nasıl satın alabilirim 4 aylık bir de iptal gerekiyor mu 4 ay sonra otomatik iptal oluyor mu ben yeni hesap oluşturacağım zaten. @kaane

@kaane nasıl satın alacağım hocam Discord üzerinden mi?

O konuda net bir bilgim yok gerçekten ama ben ilk üyeliğimi başlattığımda direkt olarak alabilmiştim.

Hocam sizden alabillmem için ne yapmalıyım çok acil bakar mısınız Discord kullanmıyorum boşu boşuna Nitro almak istemiyorum. @kaane

Son düzenleme:

@kaane nasıl satın alacağım hocam Discord üzerinden mi?

Hocam sizden alabillmem için ne yapmalıyım çok acil bakar mısınız Discord kullanmıyorum boşu boşuna Nitro almak istemiyorum. @kaane
İletişim adresi vermem gerekiyor bu durumda, Instagram: @fazlasaglamadam

Son düzenleme:
@Kaaneden kodları aldım sorunsuz çalıştı kendisine çok teşekkür ederim.

Hocam etiketlendiğim için rahatlıkla cevaplayabiliyorum sanırım moderatörler silmez. 4 aya kadar alabilirsiniz, tüm konularda da yardımcı oluyorum. Üstelik Discord Nitro veriyor diye biliyorum.

Hocam acaba hala satıyor musunuz kod.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı