Xbox Game Pass for PC'yi iki kişi kullanabilir mi?

İkinizde de gamepass olan hesap 2. hesap olarak giriş yapmalısınız. Sonrasında kendi ana hesabınızda istediğiniz oyunları aynı anda ve online dahil oynayabilirsiniz.

Cevabınız için öncelikle teşekkür ederim. Zahmet olmaz ise biraz daha açık anlatabilir misiniz? Pek anlayamadım dediğinizi.
Önce ortak bir hesap açıp gamepassi alıyorsunuz o hesaba. Ardından bu ortak hesaba ikiniz de Microsoft Store uygulamasında giriş yapıyorsunuz. Ardından kendi hesaplarınız ile de giriş yapıyorsunuz. Ve artık o hesaplar üzerinden oyunlara erişebiliyorsunuz.

Önce ortak bir hesap açıp Game Pass'i alıyorsunuz o hesaba. Ardından bu ortak hesaba ikiniz de Microsoft Store uygulamasında giriş yapıyorsunuz. Ardından kendi hesaplarınız ile de giriş yapıyorsunuz. Ve artık o hesaplar üzerinden oyunlara erişebiliyorsunuz.

Şimdi anladım hocam bir deneyelim onu çok teşekkürler.

Bu hesabı kullanabilecek kişi sayısının da bir sınırı yok bu arada. Bir sürü arkadaşınızla birleşip de alabilirsiniz.

Hocam affedersin şimdi önce Game Pass hesabı alıyorum o hesap ile Microsoft Store'dan oturum açıyorum arkadasim da öyle yapıyor akabinde kendi hesaplarimiza girerken Microsoft Store'dan Game Pass hesabından çıkıyor muyuz? Çok affedersin ama bu işlerden epey uzağım vaktini çaldığım için afedersiniz.

Hocam affedersin şimdi önce Game Pass hesabı alıyorum o hesap ile Microsoft Store'dan oturum açıyorum arkadasim da öyle yapıyor akabinde kendi hesaplarimiza girerken Microsoft Store'dan Game Pass hesabından çıkıyor muyuz? Çok affedersin ama bu işlerden epey uzağım vaktini çaldığım için afedersiniz.
İkinizde de gamepassli hesap giriş yapılı duracak. Aynı anda 2 tane hesapla girebiliyorsunuz bir bilgisayarda. Oyun oynayacağınız zaman kendi hesabınızdan oynayacaksınız.

İkinizde de Game Pass'li hesap giriş yapılı duracak. Aynı anda 2 tane hesapla girebiliyorsunuz bir bilgisayarda. Oyun oynayacağınız zaman kendi hesabınızdan oynayacaksınız.

Hmmm şu an anladım 2 hesap ile görülebildiğini bilmiyordum. Cok teşekkürler üstat yardım için.
İkinizde de Game Pass'li hesap giriş yapılı duracak. Aynı anda 2 tane hesapla girebiliyorsunuz bir bilgisayarda. Oyun oynayacağınız zaman kendi hesabınızdan oynayacaksınız.

Hocam hallettik ama bir sorum daha olacaktı. EA Play hesabı sadece ana Game Pass'i aldigimiz hesaba mi oluyor? Ayrı ayrı açmayı denedik ama olmuyor Online oynamak için?

Son düzenleme:
Peki, arkadaşımın game pass hesabı var biz onu ultimate e çıkartmayı düşünüyoruz. Ben Xbox Series S ile gireceğim hesaba o da PC ile girecek. Pc' de microsoft store üzerinden giriş yapıp. Xbox uygulamasıyla kendi hesabına giriş yapılabiliyor. Konsolda o sistem nasıl oluyor, beni aydınlatabilecek birisi varmı?

Geri
Yukarı