Xbox Game Pass Forza Horizon 5 indirme hatası

Metehan ipek

Hectopat
Daha fazla  
Dün Forza Horizon 5 ön yüklemeyle 70 GB indirip bırakmıştım, sonra indiririm diye. Bugün oyun çıktığında ön yükleme dosyalarıyla oyunun dosyaları çakıştığı için indirmeye başlamıyor. Bu dosyaları silip oyunu sıfırdan nasıl kurabilirim?
Sorunu Çözdüm Forza Horizan 5 olarak aratın sonra aşağı inin dosyaları otomatik doğrulayacaktır

Son düzenleme:
Dün Forza Horizon 5 ön yüklemeyle 70 GB indirip bırakmıştım, sonra indiririm diye. Bugün oyun çıktığında ön yükleme dosyalarıyla oyunun dosyaları çakıştığı için indirmeye başlamıyor. Bu dosyaları silip oyunu sıfırdan nasıl kurabilirim?
Sorunu Çözdüm Forza Horizan 5 olarak aratın sonra aşağı inin dosyaları otomatik doğrulayacaktır
Aynı durumdayım. Nasıl çözdünüz daha detaylı anlatabilir misiniz? Anlamadım.

Bilgisayarda zaten var olan Microsoft Store'a girip Forza Horizon 5 diye arattım ve yükle tuşuna bastım kaldığı yerden devam etti ve yükleme tamamlandı.
hocam merhaba. Bende de aynı sorun var.. Daha önce denemiş indiriyordu ama durdurmak durumunda kaldım. Yeniden devam edeyim dedim. Yükle diyorum tepki yok bir süre sonra hiç tıklanmamış gibi görünüyor. Sizin dediğiniz yönteme bakayım dedim aşağıdaki görseldeki gibi görünüyor.

Dosya Ekleri

• resim_2021-11-10_220455.png
    resim_2021-11-10_220455.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 269
Hocam merhaba. Bende de aynı sorun var. Daha önce denemiş indiriyordu ama durdurmak durumunda kaldım. Yeniden devam edeyim dedim. Yükle diyorum tepki yok bir süre sonra hiç tıklanmamış gibi görünüyor. Sizin dediğiniz yönteme bakayım dedim aşağıdaki görseldeki gibi görünüyor.

PC niz Windows 11 mi? Bende bu şekilde değil Microsoft Store. Sizdeki ekran görüntüsünde Xbox Store'a yönlendiriyor. Bende yükle seçeneği vardı.

Hem Xbox uygulamasında hem de oyun da var gibi görünüyor çünkü bende Windows 10 var ve hem Microsoft mağazası hem de oyun yükleme seçenekleri biraz daha farklı. Size tavsiyem : Xbox Support buradan destek alın ben bu şekilde çözmüştüm sorunu.

nasıl oldu hala anlamamakla beraber sorun çözüldü. Şu an yükleniyor. Sanırım buga falan giriyor uygulama.

Oyunu indirmek için tıkladığımda hiçbir tepki vermiyordu. Xbox uygulamasının arama bölümünden oyuna tıklayıp içine girdiğimde yüklemem kaldığım yerden devam etti.

Sorunu çözdüm Forza Horizon 5 olarak aratın sonra aşağı inin dosyaları otomatik doğrulayacaktır.

Bende de oldu ama ben Xbox uygulamasındayım dosyaları da silemiyorum oyunu da yükleyemiyorum ne yapmalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı