Xbox Game Pass Her Ay 5.90₺ Alıyor

HakanCT

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tarkov
Merhaba.

Bana ilginç gelen bir şeyi sizlere de aktarmak istedim. Bildiğiniz gibi Xbox Game Pass'in farklı farklı kampanyaları oluyor. Ben ilk çıktığı günden beri 5.90 TL'ye kullanıyorum ve her seferinde "bak bu son he, sonraki ay 14 TL olacak" diyor ama olmuyor. :D Abonelik yenilemeyi iptal ettirip tekrardan satın almak istediğimde sanki ilk kez alıyormuşum gibi "ilk ayınıza özel 5.90 TL" diyor. Şikayetçi değilim elbette, ucuza onlarca oyun oynuyoruz.

Teşekkürler Microsoft. ❤

Şimdi benim yüzümden bunu düzeltiyorlar ve her ay 14 TL vermeye başlıyoruz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

Bana ilginç gelen bir şeyi sizlere de aktarmak istedim. Bildiğiniz gibi Xbox Game Pass'in farklı farklı kampanyaları oluyor. Ben ilk çıktığı günden beri 5.90 TL'ye kullanıyorum ve her seferinde "bak bu son he, sonraki ay 14 TL olacak" diyor ama olmuyor. :D Abonelik yenilemeyi iptal ettirip tekrardan satın almak istediğimde sanki ilk kez alıyormuşum gibi "ilk ayınıza özel 5.90 TL" diyor. Şikayetçi değilim elbette, ucuza onlarca oyun oynuyoruz.

Teşekkürler Microsoft. ❤

Şimdi benim yüzümden bunu düzeltiyorlar ve her ay 14 TL vermeye başlıyoruz değil mi?
Kanka mesajı silsene.😅

Ben GTA 5'i oradan almıştım 6 TL'ye 1 ay deli gibi oynadım sonra zaten sıkıldım ve sildim. Sıra RDR 2'yi alıp sömürmekte ki yanında gelen diğer oyunlarda cabası çoğunu oynamasam bile.

rte2.jpg

12 aylık XGP alıp, üzerine de 1 aylık Ultimate paketi alırsanız, 13 aylık Ultimate paketiniz olur; teşekkürler.

(12*15)+45=(13*45)

MS Store kullanışsız ve bozuk olmasa, bir oyunu oynamak için 10 tane servisi dayatmasalar ve beni bu servislerin sorunları ile uğraşmak zorunda bırakmasalar alırdım da, uğraşamam maalesef.

Sen ciddi misin!! Forza yı bitiremedim diye üzülüyordum. 😂
Bende size bir şey diyim o zaman Netflix 17.99 liraya temel paketi alıp daha sonra paketi 4K ya yükseltirseniz para falan çekmiyor. İptal edip her ay bunu yaparsanız 17.99 a 4K izleyebilirsiniz. Teşekkürler bunu bildirdim bu böyle hata falan değil dediler.
Teşekkürler Netflix ❤️

Sen hangi oyunları oynuyorsun?
Ben en çok Forza Horizon 4 oynuyorum. Haftalık olarak mücadeleler değişiyor ve online tabanlı bir oyun, yani oynayıp kenara kaldırmyorsunuz.

PC'de olan güzel birkaç oyun:
  • The Outer Worlds
  • Metro Exodus (Windows)
  • The Long Dark
  • Superhot
Ve birçok bağımsız oyun. Tam liste:

Geri
Yukarı