Xbox Game Pass iadesi nasıl yapılır?

şherifşahin

Centipat
Daha fazla  
Daha önce de yazdım ama onda yanlış anlamışım. Kod yazınca çekmemiş parayı geçen başka hesapta almıştım o hesaptan çekmiş parayı. Yinelenen faturalandırmayı kapatmayı unuttum, fark edince para iadesi yapmaya çalıştım ama olmadı
Aboneliğinizi iptal edemiyoruz
Xbox Game Pass Ultimate aboneliğiniz için zaten ödeme yaptınız. Süresi 05.09.2022 tarihinde otomatik olarak dolacak. Yazıyordu.
İnternete baktım bununla ilgili bir sürü videolar çekilmiş hepsinde de iade ediliyordu ama bende edilmiyor iade. Bir de videodakilerin çoğu sadece nasıl iade edildiğini göstermek için iade etmişti ve olmuştu paralarını iade etmişlerdi ama ben edemiyorum iade nasıl yapacağım nasıl iade edebilirim başka yolu yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuda Xbox ve Microsoft destek sana yardımcı olurlar onlara mail yolu ile yada chat ile ulaşabiliyorsun biraz araştır hemen bulursun yardımcı olurlar.

Microsofttan satın alımlarda yada abonelikler kısmından bak iade seçeneği belki orada gizli olabilir yada Xbox sayfasında.

Microsoft'a mail attın mı bu konu ile ilgili.

Bu konuda Xbox ve Microsoft destek sana yardımcı olurlar onlara mail yolu ile ya da chat ile ulaşabiliyorsun biraz araştır hemen bulursun yardımcı olurlar.

Microsoft'tan satın alımlarda ya da abonelikler kısmından bak iade seçeneği belki orada gizli olabilir ya da Xbox sayfasında.

Ben oralarda hiç bulamadım.

Daha önce de yazdım ama onda yanlış anlamışım. Kod yazınca çekmemiş parayı geçen başka hesapta almıştım o hesaptan çekmiş parayı. Yinelenen faturalandırmayı kapatmayı unuttum, fark edince para iadesi yapmaya çalıştım ama olmadı.
Aboneliğinizi iptal edemiyoruz.
Xbox Game Pass Ultimate aboneliğiniz için zaten ödeme yaptınız. Süresi 05.09.2022 tarihinde otomatik olarak dolacak. Yazıyordu.
İnternete baktım bununla ilgili bir sürü videolar çekilmiş hepsinde de iade ediliyordu ama bende edilmiyor iade. Bir de videodakilerin çoğu sadece nasıl iade edildiğini göstermek için iade etmişti ve olmuştu paralarını iade etmişlerdi ama ben edemiyorum iade nasıl yapacağım nasıl iade edebilirim başka yolu yok mu?

Bir an önce mail ile onlara ulaşmayı dene. Durumu anlat, onlar sana yardımcı olacaktır.

[QUOTE="ahenkbeyy1163, post: 16654944, member: 447139"] Bir an önce mail ile onlara ulaşmayı dene. Durumu anlat, onlar sana yardımcı olacaktır. [/QUOTE] nereden maillerini bulabilirim bilmiyorum ,canlı destek var ama canlı destek ten aramak istemiyorum telefon sıkıntılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı