Xbox Game Pass içinden oyun önerisi

murty0

Hectopat
Daha fazla  
Korku, gerilim, gizlilik-bulmaca kategorilerini sevmiyorum, bunlar dışında oyun önerilerinizi bekliyorum.

Not: Gamepad bozuldu o yüzden klavye-fare ile rahat oynanabilen bir oyun önerirseniz sevinirim.

Hi-fi Rush: Ritimli Devil Man Cry. Gamepad ile çok daha fazla zevk verir ama klavye-fare ile de rahatlıkla oynarsınız.
A Plague Tale: Requiem: Aslında bolca gizlilik var bu oyunda ama ana olayı gizlilik değil. Harika bir hikaye anlatım ve nefis müzikleri var.

Hi-fi Rush: Ritimli Devil Man Cry. Gamepad ile çok daha fazla zevk verir ama klavye-fare ile de rahatlıkla oynarsınız.
A Plague Tale: Requiem: Aslında bolca gizlilik var bu oyunda ama ana olayı gizlilik değil. Harika bir hikaye anlatım ve nefis müzikleri var.
Hi-fi Rush'ı daha önce denedim ama ilgimi çekmedi. A Plague Tale serisini oynadım.
EA Play de gelmiş olmalı size bence Battlefield serisini oynayabilirsiniz (çok depolama istiyor yeriniz varsa)
1.5 TB yerim var sırayla oynarım, teşekkürler.

Lego Star Wars The Skywalker Saga, Halo İnfinite, Deus Ex: Human Revolution ve Mankind Divided, Dying Light 1-2, Borderlands serisi, Death Stranding, Baldurs gate, Yakuza serisi, Control, Horizon Zero Dawn, Persona 3 ü de klavye ile oynayabilirsin, sıra tabanlı oyun hamle seçiyorsun çoğu zaman izliyorsun gibi. Türü seviyorsan tavsiye ederim. :d

Yeni konular

Geri
Yukarı