Xbox Game Pass ile alınan oyunlar kalıcı mı?

Elegannce

Decapat
Yer
Texas
Xbox Game Pass üyeliği almayı düşünüyorum, fakat bilmediğim bir durum var, Game Pass üyeliği aldığım zaman Game Pass ile birlikte gelen oyunları indirdiğim zaman, üyelik biterse indirdiğim oyunlar siliniyor mu? Bunu merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox Game Pass üyeliği almayı düşünüyorum, fakat bilmediğim bir durum var, Game Pass üyeliği aldığım zaman Game Pass ile birlikte gelen oyunları indirdiğim zaman, üyelik biterse indirdiğim oyunlar siliniyor mu? Bunu merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Silinmiyor sadece yeniden Game pass alana kadar giremiyorsun diye biliyorum.

Oyunları kiralıyorsunuz giib düşünün, yani sizin olmuyor. Abone olduğunuz süre boyunca erişebiliyorsunuz sadece. Abonelik bittiği an sizden abonelik ister oyuna girmeniz için.

Hem söylediğiniz şey çok saçma, o kadar pahalı oyunların hepsini Game Pass gibi bir şeyden ücretsiz yapıp sonra da kalıcı yapmaları aşırı saçma olurdu.

Oyun dosyaları silinmiyor ama oyunlara girebilmen için aboneliğinin olması gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı