Xbox Game Pass ile oyun indirilmiyor

hk24

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, PC için Xbox Game Pass üyeliği aldım. Forza Horizon 4 Standard Edition indirmek istiyorum ve yükleme butonuna basıyorum fakat aşağıdaki şekilde kalıyor. Bilgisayarımı açık bırakmıştım, bir gün boyunca bu şekilde beklemiş. Herhangi bir hata da almıyorum. Yardımcı olabilir misiniz? (Diğer oyunlar da inmiyor)

Ekran Alıntısı.PNG

Microsoft'un desteği ile iletişime geçebilirsin. Benim Game Pass kodum çalışmamıştı bende yardım almıştım. Umarım çözebilirsiniz.

Merhaba, PC için Xbox Game Pass üyeliği aldım. Forza Horizon 4 standard Edition indirmek istiyorum ve yükleme butonuna basıyorum fakat aşağıdaki şekilde kalıyor. Bilgisayarımı açık bırakmıştım, bir gün boyunca bu şekilde beklemiş. Herhangi bir hata da almıyorum. Yardımcı olabilir misiniz? (Diğer oyunlar da inmiyor)

Eki Görüntüle 830618

Aynısı Forza Horizon 3'de olmuştu bana. İndirmeyi iptal ettim, bilgisayarı yeniden başlattım arama yerine Forza Horizon 3 standart Edition yazdım tıkladım, çıkan yerde ki indirme butonundan indirmeyi başlattım.

Başlata "hizmetler" yazın sonra en aşağılarda xbox ile başlayan servislere iki kere tıkla ve başlatma türünden otomatik başlatmayı seç ve servisi başlat gibi bişe olması lazım. Aynı sorun bendede vardı böyle çözmüştüm.

Microsoft'un desteği ile iletişime geçebilirsin. Benim Game Pass kodum çalışmamıştı bende yardım almıştım. Umarım çözebilirsiniz.
Yazdım bakalım, teşekkürler.

Aynısı Forza Horizon 3'de olmuştu bana. İndirmeyi iptal ettim, bilgisayarı yeniden başlattım arama yerine Forza Horizon 3 standart Edition yazdım tıkladım, çıkan yerde ki indirme butonundan indirmeyi başlattım.
Denedim fakat olmadı.

İndirmek istedigin oyunu uygulamadan degil de Microsoft magazadan tıkla.
Denedim fakat olmadı.

Destek ile iletişime geçin hocam.
Yazdım bakalım, teşekkürler.

Başlata "hizmetler" yazın sonra en aşağılarda xbox ile başlayan servislere iki kere tıkla ve başlatma türünden otomatik başlatmayı seç ve servisi başlat gibi bişe olması lazım. Aynı sorun bendede vardı böyle çözmüştüm.
Yaptım fakat düzelmedi.

Sorun çözüldü. Çözümün hangisi olduğunu bilmiyorum fakat ikisini de denedim ve çözüldü. İlginiz için teşekkürler, iyi forumlar.

1- Xbox programını sildim ve tarayıcıdan Xbox'ın kendi internet sitesinden tekrar indirip kurmaya çalıştım, yükleme barı dolmadı. Bilgisayarı yeniden başlattım ve kurulum dosyasını tekrar çalıştırdım, kuruldu.

2-
Ekran Alıntıs33ı.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı