Xbox Game Pass İlk 3 Ay 5,90 TL

Şimdi ben 5.90dan 3 ay satın alsam ben de 2 tane daha 3 aylık amd sistem topladığın için kod var bunları birlikte kullanabilir miyim yani 9 ay olur mu yoksa kullandırtıp 3 mı gösterir

Şimdi ben 5.90dan 3 ay satın alsam ben de 2 tane daha 3 aylık amd sistem topladığın için kod var bunları birlikte kullanabilir miyim yani 9 ay olur mu yoksa kullandırtıp 3 mı gösterir
3 ay bittikten sonra o kodu kullandığınızda kullanacağınızı düşünüyorum. 6 ay sonunda tekrar 3 aylık kodu kullandığınızda büyük ihtimalle işe yaramayacaktır. Emin değilim sadece tahmin.

Kampanya hala devam ediyor haberi olmayan varsa çok iyi fırsat. Devam ettirmek istemiyorsanız hesabınızın "Yinelenen abonelik ücretlerini iptal etme" kısmından yinelemeyi iptal etmeyi unutmayın kartınızda para varsa otomatik çekecektir.

1581514842926.png

Ben yeni hesap açıp tekrar aldım. Eski ilerlemeleri aktarmanın bi yolu var mı acaba?
Oyuna bulut üzerinden değilde makinede kayıtlı olan ilerlemeleri göstermenin.

Ben yeni hesap açıp tekrar aldım. Eski ilerlemeleri aktarmanın bi yolu var mı acaba?
Oyuna bulut üzerinden değilde makinede kayıtlı olan ilerlemeleri göstermenin.
Arkadaşın biri hiç bir şey yapmadan Forza Horizon 4 için kaydını aldığını söylemişti. Hiç bir şey uygulamadan bir test edin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı