Xbox Game Pass İlk 3 Ay 5,90 TL

Ultimate 3 Ay seçeneğini seçerek 3 ay için toplamda 5,90 TL ödemiş olursunuz. Ben az önce üyeliğimi başlattım. Şubat ayına kadar üyeliğim var ve sadece 5,90 TL ödemiş oldum bu 3 ay için. Sanırım arkadaşlarla Sea of Thieves falan oynarız ama ARK: Survival Evolved de fena olmaz 😂

Oyun oynamaya vaktim olur mu bilmiyorum ama yeni hesap açıp tekrar aldım. 😁 Sonuçta koskoca 3 ay. Elbet bir şeyler oynarız.
Satın alımdan sonra yapılan ilk işlem: 🤣😂
Ekran Görüntüsü (14).png

Birkaç ay önce bir aylık 5.90 TL'ye aldım. Süresi doldu. Geçen gün bir daha aldım üç aylık 5.90 TL'ye. Daha önce ödeme yaptığım kartı silip başka bir kart ile aldığım için oldu galiba yoksa kullandığım hesap aynı.

Birkaç ay önce bir aylık 5.90 TL'ye aldım. Süresi doldu. Geçen gün bir daha aldım üç aylık 5.90 TL'ye. Daha önce ödeme yaptığım kartı silip başka bir kart ile aldığım için oldu galiba yoksa kullandığım hesap aynı.

Bir süre sonra normal fiyat verecekler ben indirimli fiyattan alamıyorum artık.
Ben geçen hafta farklı hesaptan yaptım diğer hesabın Forza eklentileri vs her şeyi geri geldi, gitmedi. Hatta bu hesabı Xbox One S'de kullanıyordum.

İlerlemelerin geri geldi mi?

Ben ilk önce Pc Game pass aldım 1ay 5.90tl sonra da Game Pass ultimate aldım yine 5.90tl ye.Sistem otomatik olarak Pc game Pass iptal etti ve bana toplamda 4 aylık üyelik verdi.İsterseniz 12 tl ye Toplam 4 ay yapabilirsiniz tabi ilk defa alacaklar için.Bu arada Pc game pass aylık otomatik ödeme kendi kendine iptal oldu bilginiz olsun.27.03.2020 ye kadar üyeliğim var...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı