Xbox Game Pass incelemesi

Evet Xbox alıp Minecraft oynuyorum. PS exculisiveleri ezer geçer boşuna fanboyluk yapmayın.
Ben açıklamasını yaptım. Konu dışına çıkmamak için daha fazla konuşmayacağım. Oyun konsollarına sadece exclusive olarak bakıyorsan o senin düşüncen. Oyun konsollarının ekonomik tarafı ve f/p oranı daha ağır basıyor ve oyun konsolunu alan adam uzun yıllar boyunca oyun oynamak için alıyor. Adı üstünde oyun konsolu. Burada fanboyluk yapmıyorum Xbox, PS'den exclusive haricinde her kategoride üstün bir platform.

Evet Xbox alıp Minecraft oynuyorum. PS exclusiveleri ezer geçer boşuna fanboyluk yapmayın.
Sen tüm Uncharted'larda platin kupa alan, PS4'ünü sattığı için sırf oynamak için arkadaşına TLoU hediye eden birine söylüyorsun bu fanboy lafını. Ayrıca exclusive yazmayı öğrenirsen iyi olur. Orada burada exclusive diye diye insanları PS'den soğuttunuz. Konuyla alakasız bir şekilde PS övmek nedir Allah aşkına? Bu kadar antipatik olmayın.

Aynen yeni oyunlar 600-700 PS mükemmel ya. Konuyu kirletmeyin diyorsunuz adam Game Pass inceleme yapıyor yok PS daha öndedir diyorsunuz. Fikir belirtiyorsunuz anladım. Bence konuyu kirleten ve rekabete getiren sizsiniz. Bu da benim fikrim o zaman. PS oyunları ne kadar iyi olursa olsun 600-700 etmez. Biliyorum PS'in suçu yok bunda ama durum belli. Xbox buna rağmen TR'ye özel fiyat geçerken, PS tarafı Türkçeleştirme dışında bir şey yapmıyor. Oyunu alamadıktan sonra Türkçe olsa ne yazar...

Bu sistemde tek beğenmediğim şey oyun dosyalarına erişemiyor olmamız. Türkçe yama yapmak istiyorum ama maalesef yapamıyorum bu yüzden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…