Xbox Game Pass indirme hatası

Makaleler
4
1693147983517.png

Bu hatayı alıyorum. Ne yapmalıyım?

Reddit üzerinde birisi disk ile ilgili sorun olduğunu yazmış. Eğer varsa farklı bir diske indirmeyi denediniz mi?

Eğer bunlar çözüm olmazsa oyunları Microsoft Store üzerinden indirmeyi deneyin.

Hocam iki oyun denedim. Birisi Persona 3 Reload (Henüz çıkmadığından 10 MB'lık bir şey indiriyor. Dosyaları incelemek istemiştim.) Birisi de Starfield. İkisi de olmadı. Farklı bir diskim yok. Diskte bozulma varsa ne yapabilirim?

Hocam iki oyun denedim. Birisi Persona 3 Reload (Henüz çıkmadığından 10 MB'lık bir şey indiriyor. Dosyaları incelemek istemiştim.) Birisi de Starfield. İkisi de olmadı. Farklı bir diskim yok. Diskte bozulma varsa ne yapabilirim?
Disk taraması yapabilirsiniz fakat pek onla ilgili olduğunu zannetmiyorum. Klasik Microsoft sorunları bence.

Oyunun ismini Microsoft Store'da aratınca çıkıyorsa bir de oradan indirmeyi deneyin.

Bir de bu başka oyunlarda karşınıza çıkıyor mu yoksa sadece ön yüklemeye çalıştığınız oyunlarda mı sorun yaşanıyor?

Son düzenleme:
Disk taraması yapabilirsiniz fakat pek onunla ilgili olduğunu zannetmiyorum. Klasik Microsoft sorunları bence.

Oyunun ismini Microsoft Store'da aratınca çıkıyorsa bir de oradan indirmeyi deneyin.

Bir de bu başka oyunlarda karşınıza çıkıyor mu yoksa sadece ön yüklemeye çalıştığınız oyunlarda mı sorun yaşanıyor?

Vampire Survivors'da da oldu hocam.

Vampire Survivors'da da oldu hocam.
Biraz daha araştırdım ve bunun çözümü yok herhalde. Reddit üzerinde birisi müşteri hizmetleri ile konuştuğunu ve bildikleri bir çözüm olmadığını söylemiş. Tek seçenek Windows'u sıfırlamak herhalde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz daha araştırdım ve bunun çözümü yok herhalde. Reddit üzerinde birisi müşteri hizmetleri ile konuştuğunu ve bildikleri bir çözüm olmadığını söylemiş. Tek seçenek Windows'u sıfırlamak herhalde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasıl yapacağım hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı