Çözüldü Xbox Game Pass indirme konumu nasıl değiştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gorkem461

Hectopat
Arkadaşlar Game Pass'den Sea of Thieves indiriyorum disk olarak D'yi seçmeme rağmen indirme sırasında C'nin depolama alanı azalıyor yani C ye indiriyor ayarlardan ve yükleme ekranından D'yi ayarladım ama değişmiyor C'nin içini açtığımda ise nereye indiğini de göremiyorum Xbox klasörü yok. Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

Çözüm
İndirme bitince kontrol edin. Bunlar WindowsApps klasöre iner. Ayarlar/Sistem/Depolama deyin. Buradan uygulamanın yükleneceği diski seçip deneyin. Bazen Xbox uygulamasını kaldırıp tekrar yüklemek gerekebiliyor.
İndirme bitince kontrol edin. Bunlar WindowsApps klasöre iner. Ayarlar/Sistem/Depolama deyin. Buradan uygulamanın yükleneceği diski seçip deneyin. Bazen Xbox uygulamasını kaldırıp tekrar yüklemek gerekebiliyor.

Çözüm
İndirme bitince kontrol edin. Bunlar windowsapps klasöre iner. Ayarlar/Sistem/Depolama deyin. Buradan uygulamanın yükleneceği diski seçip deneyin. Bazen Xbox uygulamasını kaldırıp tekrar yüklemek gerekebiliyor.

Windows 11 kullanıyorum sistem-depolama-yeni içeriğin kaydedildiği yer kısmından bütün hepsini D yaptım. Oyun inince taşımayı denerdim ama C de yerim yok maalesef.

Yöntem doğru hocam. Bazen Xbox uygulamasını kaldırıp tekrar yüklemek gerekebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı